Онлайн Ігри

Мультіплеер Uno карт

Гра Мультіплеер

Мультіплеер uno карт

Мультіплеер Uno карт Рейтинг: 4/10

Гра Мультіплеер uno карт

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп'ютері. Він грає з мишею, і об'єкт є бігти з перших карт. Ви заробляєте очки. Ви повинні покласти карти на стіл, щоб бути того ж кольору або стільки ж, скільки у вас є деякі зі своїх карт. Ці листи з героями Діснея фільм Aladdin. Ми повинні спробувати зупинити спочатку всі карти на стіл, а потім утримуватися будь-яку літеру. Це весело і захоплююча грати з друзями. Гра поставляється з офіційного сайту Disney.co.uk ігор.

разів грав

Ця гра була зіграна 762317 раз онлайн. рейтинг 7 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 71798 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 762317 разів
Мультіплеер Uno карт

UNO це карткова гра, онлайн-мультиплеер, де ви повинні залишити всі карти на стіл в першу чергу. Він грав в поворотах і на столі є карти, які мають свій номер і колір, і ви повинні залишити твій лист, що у мене є або таку ж кількість, що і такого ж кольору, як нікого. Мета гри полягає в тому, щоб залишити всі карти на стіл в першу чергу. Зробити відповідні карти, і ви релізі. Персонажів у фільмі Діснея Аладдін прикрасити карти, які ви повинні грати. Гра в ООН це карткова гра, дуже відомий і смішний. Карти можуть мати малюнки героїв мультфільмів, кіно і бути барвистим.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Мультіплеер Uno карт для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Мультіплеер Uno карт. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Мультіплеер Uno карт і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Мультіплеер Uno карт є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Мультіплеер Uno карт
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Таблиця Футбол ГРАТИ ►

Таблиця Футбол

6
6 з 10 - 3486 голосів
Зіграли
33422
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташ&# ...

Ракети проти примар ГРАТИ ►

Ракети проти примар

5
5 з 10 - 1116 голосів
Зіграли
20738
разів

Два гравця гра, в якій ви повинні закінчити всі можливі фантоми з вогонь ракетами на & ...