Онлайн Ігри

Кораблі війни

Гра Мультіплеер

Кораблі війни

Кораблі війни Рейтинг: 5/10

Гра Кораблі війни

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

НЛО знищити всіх ворогів. розстріляти всіх прибульців НЛО, які з'являються на екрані, перш ніж вони знищать вас. Ви можете грати в цю гру в режимі одиночної гри або двох гравців. Якщо ви граєте на свої, використовуйте стрілки для переміщення і пробіл, щоб стріляти. У подвійному режимі, гравець повинен грати з клавішами WASD і пробіл, а інший зі стрілками і клавішу Shift. Політ з вашого маленького корабля протягом чужій території, повна небезпечних НЛО стріляти у вас з лазерної зброї. Ви повинні уникати всі постріли від знищення свій корабель у космос території.

разів грав

Ця гра була зіграна 17913 раз онлайн. рейтинг 1130 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1468 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17913 разів
Кораблі війни

Війна космічних кораблів, НЛО все це ви знайдете доручено знищити. Ви повинні уникнути всіх атак у вигляді лазерів і всі види зброї прибульців і буде використано проти вас. Вдалих польотів через простір у вашому кораблі, дивитися і шпигувати ворогів людства. Щоб грати в ігри Starship ми пропонуємо весело і захоплююча гра, щоб знищити НЛО і літаючі тарілки в просторі. Метати блискавки і знищили кораблі, які атакують вас. Ви повинні вдарити кілька разів у кожному НЛО, щоб знищити їх, тому що вони мають захисний щит, який робить його важко вбити.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Кораблі війни для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Кораблі війни. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Кораблі війни і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Кораблі війни є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Кораблі війни
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Мультіплеер Uno карт ГРАТИ ►

Мультіплеер uno карт

4
4 з 10 - 71798 голосів
Зіграли
761740
разів

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп\ ...

Таблиця Футбол ГРАТИ ►

Таблиця Футбол

6
6 з 10 - 3486 голосів
Зіграли
32985
разів

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташ&# ...