Онлайн Ігри

Таблиця Футбол

Гра Мультіплеер

Таблиця Футбол

Таблиця Футбол Рейтинг: 6/10

Гра Таблиця Футбол

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви можете пограти в настільний футбол, футбол гра грається на столі розташовуються у вигляді футбольного поля. Для гри вам доведеться почати з вибору з трьох різних типів полів: грати на траві, на пляжі або на льоду. І ви також можете грати поодинці або в многопользовательском режимі. Інструкції: 1 режимі плеєра - використовуйте стрілки вгору і вниз, щоб перемістити обладнання в потрібному напрямку; 2-х гравців - Киньте виклик своїм друзям в многопользовательском режимі. Використовуйте стрілки вгору і вниз для гравця 1 і або клавішу на клавіатурі W і S, щоб грати з гравцем 2.

разів грав

Ця гра була зіграна 33179 раз онлайн. рейтинг 569 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 3486 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 33179 разів
Таблиця Футбол

Настільний футбол або настільний футбол або настільний футбол. Грати футбольний матч на вашому комп'ютері за допомогою цієї симулятор футболу. Ви повинні контролювати ряди гравців у вашій команді. Один червоний і один синій. Ви повинні спробувати, щоб отримати м'яч в ціль противника. Мета полягає в тому, щоб забивати голи у ворота супротивника. Ви повинні спробувати не розміщувати будь-які цілі. Трек ваших гравців з точністю і оцінка як багато цілі, як це можливо. Віртуальні версії гри життя. Навчитися грати в футбол з цією настільний футбол симулятор, настільний футбол або настільний футбол.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Таблиця Футбол для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Мультіплеер спалах, яка називається Таблиця Футбол. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Таблиця Футбол і це пов'язано з Мультіплеер. Наша нова гра Таблиця Футбол є однією з кращих Мультіплеер ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Мультіплеер, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Таблиця Футбол
НАЗАД

Мультіплеер найпопулярніші ігри

Мультіплеер Uno карт ГРАТИ ►

Мультіплеер uno карт

4
4 з 10 - 71798 голосів
Зіграли
762033
разів

ООН карткова гра онлайн. Це браузерна гра, в цьому випадку інші гравці грають на комп\ ...

Ракети проти примар ГРАТИ ►

Ракети проти примар

5
5 з 10 - 1116 голосів
Зіграли
20524
разів

Два гравця гра, в якій ви повинні закінчити всі можливі фантоми з вогонь ракетами на & ...