Онлайн Ігри

Танцювати хіп-хоп

Гра Музика

Танцювати хіп-хоп

Танцювати хіп-хоп Рейтинг: 4/10

Гра Танцювати хіп-хоп

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Танець гра, в якій ви повинні навчитися танцювати хіп-хоп. Ви повинні бачити руху танцюриста. З цифрами в клавіатурі, відзначте числа, що представляють рух. Якщо у вас є поєднання писати прес пробіл. Ваш танцівниця зробить руху такі ж, і якщо ти виграєш. Ви повинні зробити все танцювальні рухи, які роблять моделі танцівниця. Ви повинні бути швидкими комбінаціями чисел введення і заробити більше очок.

разів грав

Ця гра була зіграна 6618 раз онлайн. рейтинг 3529 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 8 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6618 разів
Танцювати хіп-хоп

Танець гра для любителів хіп-хопу. Музична гра, в якій ви повинні слідувати за рухами танцівниці. З клавіатури набору номерів, які представляють танцювальні кроки. Ваш танцюрист буде виконувати рухи, які повинні нагадувати оригінали. Слухайте музику і дивитися групу хлопчиків танцювали на вулиці. Це вуличний танець відомий у світі і стало дуже модним. Дуже гнучкі і складні жести, які вимагають багато фізичних навичок, щоб бути.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Танцювати хіп-хоп для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Музика спалах, яка називається Танцювати хіп-хоп. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Танцювати хіп-хоп і це пов'язано з Музика. Наша нова гра Танцювати хіп-хоп є однією з кращих Музика ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Музика, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Танцювати хіп-хоп
НАЗАД

Музика найпопулярніші ігри

Грати на фортепіано ГРАТИ ►

Грати на фортепіано

3
3 з 10 - 10924 голосів
Зіграли
154129
разів

У цій музиці гри, вам доведеться грати на піаніно, щоб складати мелодії рок. Щоб грати ...

Ксилофон майстер ГРАТИ ►

Ксилофон майстер

6
6 з 10 - 5130 голосів
Зіграли
64713
разів

Створити вашу власну музику з цієї великої ксилофон! Інструкції: грати за допомого ...