Онлайн Ігри

Навчитися грати музику

Гра Музика

Навчитися грати музику

Навчитися грати музику Рейтинг: 7/10

Гра Навчитися грати музику

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Хочете, щоб грати музику? За допомогою цього тренажера ви можете стати рок-зіркою. Дотримуйтесь кольорові точки з ключами, щоб грати ноти в тому ж темпі, як гра пропонує вам. Доторкніться власні рок-пісні і вчитися музиці по-простому. Примітки, в чотирьох кольорах, і ви повинні натиснути на конкретних ключів, щоб грати ноти відразу. Грати клавіатуру як електрогітарою. Навчіться грати як професійний музикант.

разів грав

Ця гра була зіграна 7096 раз онлайн. рейтинг 3500 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 72 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7096 разів
Навчитися грати музику

Безкоштовна версія Guitar Hero для гри онлайн. Емулятор знаменитої гри з музикою, що мільйони людей навчилися грати на музичних інструментах. Ви будете зіркою рок-музики в простій і цікавій ігровій формі. Вихідні кольору з клавішами на клавіатурі і робити вигляд, ви граєте на електрогітарі, бас, барабани, піаніно чи інший музичний інструмент. Проста гра для всіх віків, легко вчитися і слідувати. Грати на декількох мовах, щоб зробити його простіше для вас, щоб слідувати пригода.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Навчитися грати музику для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Музика спалах, яка називається Навчитися грати музику. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Навчитися грати музику і це пов'язано з Музика. Наша нова гра Навчитися грати музику є однією з кращих Музика ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Музика, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Навчитися грати музику
НАЗАД

Музика найпопулярніші ігри

Грати на фортепіано ГРАТИ ►

Грати на фортепіано

3
3 з 10 - 10924 голосів
Зіграли
154131
разів

У цій музиці гри, вам доведеться грати на піаніно, щоб складати мелодії рок. Щоб грати ...

Ксилофон майстер ГРАТИ ►

Ксилофон майстер

6
6 з 10 - 5130 голосів
Зіграли
64716
разів

Створити вашу власну музику з цієї великої ксилофон! Інструкції: грати за допомого ...