Онлайн Ігри

Таємниця місто-привид

Гра таємниця

Таємниця місто-привид

Таємниця місто-привид Рейтинг: 5/10

Гра Таємниця місто-привид

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн гри, ви були відправлені для дослідження старе місто-привид, який був названий Відлуння минулого. Це місце було побудовано релігійного культу назад в 70-х років. Деякі кажуть, що багато дивні і страшні події мали місце. Там були також кілька претензій трагедії і насильство, жодне з яких було ніяких істотних доказів, щоб підтримати їх. Це ваша робота, щоб зробити ретельне розслідування і дізнатися, що ви могли б розкрити.

разів грав

Ця гра була зіграна 13935 раз онлайн. рейтинг 1546 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 126 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13935 разів
Таємниця місто-привид

Це, як ми відкриваємо таємниці розділі нашого сайту. Таємниця фантастики історія, в якій хтось, іноді справжній детектив, розслідує і вирішує злочин таємницею. Незважаючи на те, як правило, пов'язані зі злочином, цей термін може відноситися до зовсім іншого жанру, в якому акцент робиться на надприродне чи трилер таємниці і рішення не повинно бути логічним, і навіть не злочин займається.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Таємниця місто-привид для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру таємниця спалах, яка називається Таємниця місто-привид. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Таємниця місто-привид і це пов'язано з таємниця. Наша нова гра Таємниця місто-привид є однією з кращих таємниця ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою таємниця, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Таємниця місто-привид
НАЗАД

таємниця найпопулярніші ігри

знайти об'єкти ГРАТИ ►

знайти об'єкти

6
6 з 10 - 40 голосів
Зіграли
9408
разів

У цій грі он-лайн необхідно зосередитися важко знайти елементи, які потрібно посланник герцога, щоб продовжити свою подорож. Якщо ви знайти всі об'єкти, дуже швидко ви досягнете 3 зірки, і це означає, що ваша нагорода на золото буде набагато вище. Якщо ви занадто багато ви б ...