Онлайн Ігри

Головоломку Наруто символів

Гра Naruto

Головоломку Наруто символів

Головоломку Наруто символів Рейтинг: 4/10

Гра Головоломку Наруто символів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити головоломку з двох персонажів із серії манга Наруто, всі частини, щоб побачити повне зображення. Наруто є японська манга серії коміксів була адаптована в мультфільмах і є одним з найпопулярніших серій у світі. Щоб завершити головоломки, шматки клацанні миші і перетягнути в потрібне місце з рухом миші. Ви повинні поставити кожен зі шматочків в місці, яке ви думаєте, це займає в загальній картині. Мета полягає в тому, щоб побачити всю картину.

разів грав

Ця гра була зіграна 10698 раз онлайн. рейтинг 1830 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 356 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10698 разів
Головоломку Наруто символів

Активність у вас є, щоб зробити головоломку, в головоломку з мультфільму, один з найпопулярніших серій манга в усьому світі. На зображенні ми бачимо пару, хто є два символи від японського мультсеріалу Наруто. Серія про хлопців, які йдуть до школи для ніндзя, які хочуть бути професіоналами. Група хлопців, які хочуть бути хорошими в бойових мистецтвах і боротися з силами зла та іншими студентами з інших шкіл.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломку Наруто символів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Naruto спалах, яка називається Головоломку Наруто символів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломку Наруто символів і це пов'язано з Naruto. Наша нова гра Головоломку Наруто символів є однією з кращих Naruto ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Naruto, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломку Наруто символів
НАЗАД

Naruto найпопулярніші ігри

Sasuke Vs Itachi ГРАТИ ►

Sasuke Vs Itachi

6
6 з 10 - 3282 голосів
Зіграли
35761
разів

У цій грі ви Саске, і ви повинні знести Ітачі. Саске і Ітачі це персонажі з мультфільмo ...

Хант Елементи ГРАТИ ►

Хант Елементи

5
5 з 10 - 502 голосів
Зіграли
23873
разів

У цієї платформи гри, ви повинні спіймати елементів, які знаходяться на платформах, &# ...