Онлайн Ігри

Головоломка з Наруто

Гра Naruto

Головоломка з Наруто

Головоломка з Наруто Рейтинг: 4/10

Гра Головоломка з Наруто

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Завершіть головоломку символів з манга коміксів і мультсеріалу Наруто. Один з найпопулярніших манги в світі приходить до вас у вигляді зображення, які ви повинні виконати. Наруто манга, який був адаптований з оригінальних мультфільмів коміксів, створених в Японії дуже популярний у світі для мультфільмів. Щоб завершити головоломки, шматки клацанні миші і перетягнути в потрібне місце з рухом миші. Знайти місце розташування кожного з частини, щоб завершити картину.

разів грав

Ця гра була зіграна 11869 раз онлайн. рейтинг 1640 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 234 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11869 разів
Головоломка з Наруто

У цій вправі ви повинні зробити головоломку, повні малюнки героїв мультфільмів. Наруто це серія про деякі хлопчиків, які навчаються в школі для ніндзя. Серія обертається навколо Наруто, весело і щось божевільний хлопець, який навчається в школі з іншими студентами. Деякі діти, які завжди потрапляючи в неприємності з вчителями, сусідами або іншими школами. Боротьба з демонами та іншими силами зла. Заповніть цей образ і є мета гри і подивитися, персонажі завершена.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Наруто для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Naruto спалах, яка називається Головоломка з Наруто. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Наруто і це пов'язано з Naruto. Наша нова гра Головоломка з Наруто є однією з кращих Naruto ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Naruto, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з Наруто
НАЗАД

Naruto найпопулярніші ігри

Sasuke Vs Itachi ГРАТИ ►

Sasuke Vs Itachi

6
6 з 10 - 3282 голосів
Зіграли
35761
разів

У цій грі ви Саске, і ви повинні знести Ітачі. Саске і Ітачі це персонажі з мультфільмo ...

Хант Елементи ГРАТИ ►

Хант Елементи

5
5 з 10 - 502 голосів
Зіграли
23873
разів

У цієї платформи гри, ви повинні спіймати елементів, які знаходяться на платформах, &# ...