Онлайн Ігри

Наруто головоломки

Гра Naruto

Наруто головоломки

Наруто головоломки Рейтинг: 5/10

Гра Наруто головоломки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Як Наруто? Вам подобається робити головоломки? Насолоджуйтесь внесення цієї головоломки Наруто символів. Наруто японської серії мультфільму і його символи ніндзя. Завершити головоломки, твори повинні клацнути мишею і перетягніть, переміщаючи миша. Коли сусідні частини всі бачимо всю сцену. Якщо ви є фанатом серії, напевно ви хотіли б бачити зображення. Це виклик, щоб зробити головоломку, хоча це важко, якщо це цікаво і весело. Ви можете виміряти час, який потрібен, щоб зробити це, а потім спробувати знову, щоб побачити, якщо він займає менше цей час.

разів грав

Ця гра була зіграна 11026 раз онлайн. рейтинг 1738 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 466 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11026 разів
Наруто головоломки

Насолоджуйтесь внесення цієї головоломки Наруто символів. Наруто японської серії мультфільмів і їх герої ніндзя. Для завершення головоломки, ви повинні натиснути на шматки, за допомогою миші, і перетягніть їх, на рух миші. Символи в японській серії мультфільмів, таких як Наруто. Серія, де молоді ніндзя навчитися бути краще солдатів і воїнів. Три головних героїв серії представляють для вас в картину, яка не працює. Ви повинні зібрати всі воєдино, щоб відновити повний образ. Зробити головоломки є дуже цікавим, ви можете годинами грати цю. У цьому випадку зображення просто і не відчуває жодних труднощів, ви будете над ним гладко. Але це дуже цікаво. Для фанатів Наруто ставитися до цієї гри. Тимчасовий, скільки часу потрібно, щоб зробити зображення і спробувати побачити, якщо поліпшень кожен раз.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Наруто головоломки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Naruto спалах, яка називається Наруто головоломки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Наруто головоломки і це пов'язано з Naruto. Наша нова гра Наруто головоломки є однією з кращих Naruto ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Naruto, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Наруто головоломки
НАЗАД

Naruto найпопулярніші ігри

Sasuke Vs Itachi ГРАТИ ►

Sasuke Vs Itachi

6
6 з 10 - 3282 голосів
Зіграли
35761
разів

У цій грі ви Саске, і ви повинні знести Ітачі. Саске і Ітачі це персонажі з мультфільмo ...

Хант Елементи ГРАТИ ►

Хант Елементи

5
5 з 10 - 502 голосів
Зіграли
23873
разів

У цієї платформи гри, ви повинні спіймати елементів, які знаходяться на платформах, &# ...