Онлайн Ігри

Головоломка з Наруто

Гра Naruto

Головоломка з Наруто

Головоломка з Наруто Рейтинг: 4/10

Гра Головоломка з Наруто

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні зробити пазл із зображенням Наруто, головний герой аніме і манги. Наруто є японська манга була адаптована в мультфільмах. Щоб завершити головоломки, натисніть і перетягніть штук за допомогою миші, щоб відповідати. Ви повинні знайти місце для деталей. Знайдіть частини, які відповідають один з одним. Мета полягає в тому, щоб знайти місце кожного з шматків в зображенні, щоб повернутися, щоб побачити всю картину ще раз. Заходи час, що потрібно, щоб завершити його, грати знову, щоб побачити, якщо ви поліпшите свій час.

разів грав

Ця гра була зіграна 11464 раз онлайн. рейтинг 1698 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 292 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11464 разів
Головоломка з Наруто

Ігри, де ви повинні завершити головоломки, один з найвідоміших персонажів манга. Головний герой мультсеріалу Наруто. Ця серія розповідає історію однієї з шкіл, де діти вчаться, трапляється, ніндзя. Пригоди головного героя і його товаришів у їх навчанні та житті. У грі у вас є, щоб закінчити картину головного героя. Створення головоломки є великою активності для дітей, яка сприяє психологічному розвитку дітей. Освітніх, весело та освітня діяльність.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Наруто для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Naruto спалах, яка називається Головоломка з Наруто. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з Наруто і це пов'язано з Naruto. Наша нова гра Головоломка з Наруто є однією з кращих Naruto ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Naruto, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з Наруто
НАЗАД

Naruto найпопулярніші ігри

Sasuke Vs Itachi ГРАТИ ►

Sasuke Vs Itachi

6
6 з 10 - 3282 голосів
Зіграли
35736
разів

У цій грі ви Саске, і ви повинні знести Ітачі. Саске і Ітачі це персонажі з мультфільмo ...

Хант Елементи ГРАТИ ►

Хант Елементи

5
5 з 10 - 502 голосів
Зіграли
23851
разів

У цієї платформи гри, ви повинні спіймати елементів, які знаходяться на платформах, &# ...