Онлайн Ігри

Головоломка з символів Наруто

Гра Naruto

Головоломка з символів Наруто

Головоломка з символів Наруто Рейтинг: 6/10

Гра Головоломка з символів Наруто

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь робить цю загадку серії Naruto, в якому ми можемо побачити всі головні герої серії манги і аніме. Щоб завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням. Наруто японської манга, який розповідає історію про хлопчика, який хоче бути ніндзя і всіх своїх колег і сусідів. Щоб завершити головоломки шукає потрібне місце, щоб провести шматки на картинці. Обробіть інші кілька штук на місце. Мета гри полягає в тому назад взяти всю картину, щоб побачити всі символи.

разів грав

Ця гра була зіграна 10499 раз онлайн. рейтинг 1916 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 300 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10499 разів
Головоломка з символів Наруто

Ігри, де ви повинні завершити головоломку з низкою дрібні шматочки, тому він підходить для будь-якої аудиторії. Ви повинні зробити головоломки в японському манга, один з найпопулярніших серій і відомі у всьому світі. Для завершення гри ви повинні знайти правильний місце кожної з частин в картині. Мета полягає в тому, щоб закінчити картину, щоб побачити всі символи в Наруто. Ми бачимо головного героя на передньому плані, за всі однокласники, жителі, вчителі і вороги.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка з символів Наруто для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Naruto спалах, яка називається Головоломка з символів Наруто. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка з символів Наруто і це пов'язано з Naruto. Наша нова гра Головоломка з символів Наруто є однією з кращих Naruto ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Naruto, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка з символів Наруто
НАЗАД

Naruto найпопулярніші ігри

Sasuke Vs Itachi ГРАТИ ►

Sasuke Vs Itachi

6
6 з 10 - 3282 голосів
Зіграли
35761
разів

У цій грі ви Саске, і ви повинні знести Ітачі. Саске і Ітачі це персонажі з мультфільмo ...

Хант Елементи ГРАТИ ►

Хант Елементи

5
5 з 10 - 502 голосів
Зіграли
23873
разів

У цієї платформи гри, ви повинні спіймати елементів, які знаходяться на платформах, &# ...