Онлайн Ігри

3D парковка

Гра парковка

3d парковка

3D парковка Рейтинг: 7/10

Гра 3d парковка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Нова гра 3D паркування автомобілів. Вже порожній стоянки, і ви повинні прийняти автокрісло доступні для вас були призначені. Ви повинні використовувати клавіші зі стрілками для переміщення автомобіля вліво, вправо, назад і вперед через парковку, щоб залишити машину на місці. Дуже реалістично тривимірна гра, в якій ви побачите всі інші транспортні засоби з парковки. Доведіть свої навики водіння в результаті чого транспортний засіб у місці, не торкаючись інших автомобілів.

разів грав

Ця гра була зіграна 7029 раз онлайн. рейтинг 3565 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 30 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7029 разів
3D парковка

Ігри припаркувати автомобіль на стоянці. Ви повинні рухатися автомобіль з вулиць і порожніх просторів, щоб дістатися до місця, який був призначений до вас і залишити машину в потрібному місці. Дуже реалістичний варіант, який знаходиться в трьох вимірах. Симулятор парковки дуже добре і дуже добре зроблено. Необхідно точно контролювати рух не зв'язуватися з будь-який з інших транспортних засобів, які припаркованими в інших місцях.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою 3D парковка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається 3D парковка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою 3D парковка і це пов'язано з парковка. Наша нова гра 3D парковка є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

3D парковка
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21758
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
15414
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...