Онлайн Ігри

Паркування автомобілів

Гра парковка

Паркування автомобілів

Паркування автомобілів Рейтинг: 6/10

Гра Паркування автомобілів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цьому комп'ютерної гри , ви повинні припаркуватися в доступній тільки замість парковки. Ви можете використовувати клавіші зі стрілками водити машину. Ви втрачаєте при дотику до безперервну лінію або проникають в інші парковка . Перемістити свій автомобіль для парковки залишити машину в потрібному місці. Ви повинні дивитися на вільному просторі , щоб залишити свій автомобіль. Ви повинні бути обережні , тому що в реальному житті не зв'язуватися інші транспортні засоби на стоянці. Якщо у вас є водійські права , це одна з найскладніших вправ.

разів грав

Ця гра була зіграна 31682 раз онлайн. рейтинг 595 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 2548 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 31682 разів
Паркування автомобілів

Парковка , де ми припаркували автомобілі . Це сайт , який, як правило , дає головні болі є складною діяльності . Ви повинні спробувати не терти інші автомобілі або стовпці. Ви повинні залишити свій автомобіль в потрібному місці. Водіння автомобіля є те , що в житті ми повинні навчитися все комп'ютерну гру , і це допоможе вам дізнатися , як проводити один з більш складних видів діяльності . Ви повинні мати контроль над автомобілем , щоб зайняти вільне місце , не торкаючись інших автомобілів лінії або інші паркувальні місця. Слідкуйте за іншими автомобілями і лівої ваш замість цього.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Паркування автомобілів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається Паркування автомобілів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Паркування автомобілів і це пов'язано з парковка. Наша нова гра Паркування автомобілів є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Паркування автомобілів
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21758
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
15414
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...