Онлайн Ігри

Парк Діснея автомобілів

Гра парковка

Парк Діснея автомобілів

Парк Діснея автомобілів Рейтинг: 6/10

Гра Парк Діснея автомобілів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ваша мета в цій безкоштовної онлайн ігри для парковки автомобілів кожному гостю і повернути його назад, коли ви запитали так. Коли автомобіль прибув, шукати місця для паркування одного і того ж кольору, що й автомобіль, тому що у них є відповідні форми. Перетягніть камердинер на автомобілі. Дві стрілки з'являться в передній і задній частині автомобіля. Якщо ви клацніть і перетягніть перед стрілкою, ви будете рухати машину вперед. Якщо перетягнути назад на один, ви будете рухати його назад. Після того, як автомобіль припаркований опір камердинера ключ стенд в центрі екрану. Потім клацніть на виділеному місці, щоб передати ключ. Якщо гість хоче взяти його / її машину назад, перейти до будки по-перше, взяти виділений ключ, йдіть в машину і вона до виходу. Якщо ви любите двигуна і машини, ми рекомендуємо сайт: Прокат Авто за кращі автомобілі з низькими цінами.

разів грав

Ця гра була зіграна 8177 раз онлайн. рейтинг 3011 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 40 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8177 разів
Парк Діснея автомобілів

Визначення парковка акт зупинки транспортного засобу і залишивши його незайнятим. Парковка будуються в поєднанні з деякими будівлями, так що люди, які використовують будівля може отримати доступ до неї легко.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Парк Діснея автомобілів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається Парк Діснея автомобілів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Парк Діснея автомобілів і це пов'язано з парковка. Наша нова гра Парк Діснея автомобілів є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Парк Діснея автомобілів
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21250
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
14896
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...