Онлайн Ігри

Парк з прецизійним

Гра парковка

Парк з прецизійним

Парк з прецизійним Рейтинг: 7/10

Гра Парк з прецизійним

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ви досвідчений водій спрямовані на точність паркування? Або просто новачка, який ледь вміє водити машину? Якщо ви думаєте, великі при обробці будь-який автомобіль, спробуйте цю нову захоплюючу гру парковка і подивимося, як можна змішувати задоволення від деяких складних квестів. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб перемістити автомобіль, і подивитися, що передня частина автомобіля звернена слово «фронт», написані на паркувальне місце, а в задній частині автомобіля на слово «Назад». Будьте обережні, щоб не гальмувати ваш автомобіль, і залишити його в найменш терміни!

разів грав

Ця гра була зіграна 9004 раз онлайн. рейтинг 2813 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 64 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 9004 разів
Парк з прецизійним

Парковка акт зупинки транспортного засобу і залишаючи незайнятими більше певної кількості часу. Парковка на одній або обох сторін дороги зазвичай дозволяється, хоча часто з обмеженнями і не завжди те ж саме в залежності від країни. Парковка, як і гаражі, які побудовані в поєднанні з найбільш будівлі для полегшення приходу і відходу з будівель користувачів.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Парк з прецизійним для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається Парк з прецизійним. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Парк з прецизійним і це пов'язано з парковка. Наша нова гра Парк з прецизійним є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Парк з прецизійним
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21758
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
15414
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...