Онлайн Ігри

вантажівка парковка

Гра парковка

вантажівка парковка

вантажівка парковка Рейтинг: 4/10

Гра вантажівка парковка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Безкоштовна онлайн гра паркування, але з труднощами великого автомобіля, як це вантажівка. Парковка гра, розроблена повністю в 3D, так що ви можете залишити в трьох вимірах. Привід вантажівка з допомогою клавіш для паркування в отвір, що ви отримаєте без збоїв з будь-якими перешкодами. У кожному рівні ви повинні паркування по-іншому і мають різні перешкоди, які будуть все більш і більш важким. Керуйте вашим вантажівкою в виділеної області перед запуском поза часом. Чи подобається вам за кермом? Звичайно, якщо і ця гра дозволить Вам чудово провести час і має деякі дуже хорошою графікою в трьох вимірах.

разів грав

Ця гра була зіграна 13469 раз онлайн. рейтинг 1603 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 648 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 13469 разів
вантажівка парковка

За кермом вантажівки не легко, і це не має нічого спільного з нормальним кермом автомобіля. Незважаючи на відсутність схожості з реальністю, ви отримаєте уявлення про те, як мало маневреність цих транспортних засобів з цією грою, щоб припаркувати вантажівку в 3D. Перемістити транспортний засіб у простір, який говорить вам, і будьте обережні, ви не можете потрапити в аварію з іншим автомобілі або вантажівки або програти гру. Вантажівки великих автомобілях і з ними важко працювати. Ви повинні мати всі ваше управління, щоб вони стали добре припаркувався на вільний простір. Вони важкі транспортні засоби.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою вантажівка парковка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається вантажівка парковка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою вантажівка парковка і це пов'язано з парковка. Наша нова гра вантажівка парковка є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

вантажівка парковка
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21250
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
14896
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...