Онлайн Ігри

Парковка для важкого транспортного засобу

Гра парковка

Парковка для важкого транспортного засобу

Парковка для важкого транспортного засобу Рейтинг: 5/10

Гра Парковка для важкого транспортного засобу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ваше завдання в цій безкоштовної онлайн ігри припаркувати вантажівка в певному місці. Але на цьому шляху ви зіткнетеся з різними перешкодами. Є кілька типів транспортних засобів для їзди. Ви повинні їздити крани, автобуси, поїзди, човни та вертольоти. Керування напрямком в обидві сторони, зворотної та прямої за допомогою клавіш зі стрілками. Крім того, є нічний режим. Ви повинні думати, як вирішувати головоломки. У простій версії гри, у вас є чотири треки, які можна використовувати на будь-якому рівні.

разів грав

Ця гра була зіграна 12703 раз онлайн. рейтинг 1701 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 256 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12703 разів
Парковка для важкого транспортного засобу

Парк вантажівка є одним з найскладніших завдань для водія вантажівки. Розмір транспортного засобу ускладнює маневрувати. Ця вантажівка симулятор, ви повинні рухатися автомобіль, щоб відвезти його в паркувальне місце, призначеного на парковку. Ви повинні маневрувати уникаючи різних перешкод, які зустрічаються на шляху. На додаток до вантажівки ви в змозі вести крани, поїзди, кораблі та інші різні транспортні засоби. Дуже хороший спосіб навчитися паркуватися.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Парковка для важкого транспортного засобу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру парковка спалах, яка називається Парковка для важкого транспортного засобу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Парковка для важкого транспортного засобу і це пов'язано з парковка. Наша нова гра Парковка для важкого транспортного засобу є однією з кращих парковка ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою парковка, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Парковка для важкого транспортного засобу
НАЗАД

парковка найпопулярніші ігри

3D BMW парковки ГРАТИ ►

3d bmw парковки

5
5 з 10 - 1610 голосів
Зіграли
21758
разів

Безкоштовна онлайн гра, де ви повинні залишити сірий BMW з повністю 3D середовищі. Ви пов ...

камердинер парку ГРАТИ ►

камердинер парку

5
5 з 10 - 708 голосів
Зіграли
15414
разів

У цій грі ви камердинер парк, ваші клієнти є унікальними, таким чином Ви повинні бути ...