Онлайн Ігри

Літаючі пінгвіни

Гра пінгвіни

Літаючі пінгвіни

Літаючі пінгвіни Рейтинг: 6/10

Гра Літаючі пінгвіни

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви пінгвіна, який повинен досягти 120 метрів, а потім стрибають всі, що ви можете літати вище. Ви повинні вибрати пінгвіна з трьох, які знаходяться на крижану брилу. Кнопки миші зробити стрибок пінгвінів і пінгвінів, коли тримається в повітрі, ви повинні натиснути швидко на ньому, тому що, якщо ви натиснете ліву кнопку миші, тварина падає. Мета гри полягає в тому, щоб отримати якомога вище і залишатися в повітрі через кліків. Чи знаєте ви, що пінгвіни не вміють літати насправді?

разів грав

Ця гра була зіграна 18644 раз онлайн. рейтинг 1096 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 1048 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 18644 разів
Літаючі пінгвіни

пінгвінів гра, в якій вам потрібно вибрати одну з трьох птахів там плаває на айсберг в арктичних вод. Якщо Ви клікніть мишею на птицю, цей стрибок якомога вище, коли він перестає рости кнопкою миші дуже швидко в тіло тварини, щоб не відставати і не впасти. Ви виграєте гру, якщо ви тримаєте тварина стільки разів, скільки можливо в повітрі. Це простий, але дуже захоплююча гра, ви можете піти бити себе кожен раз. Тварини весело і ці птахи більше. Хоча літати дуже цікава гра.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Літаючі пінгвіни для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пінгвіни спалах, яка називається Літаючі пінгвіни. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Літаючі пінгвіни і це пов'язано з пінгвіни. Наша нова гра Літаючі пінгвіни є однією з кращих пінгвіни ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пінгвіни, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Літаючі пінгвіни
НАЗАД

пінгвіни найпопулярніші ігри

Пінгвіни і акули ГРАТИ ►

Пінгвіни і акули

6
6 з 10 - 872 голосів
Зіграли
23299
разів

У цій грі ви повинні рухатися пінгвінів в безпечне місце, тому що вони можуть бути з\'ї ...

Пінгвіни зі звуком ГРАТИ ►

Пінгвіни зі звуком

4
4 з 10 - 490 голосів
Зіграли
16531
разів

У цій грі ви повинні повторювати послідовність вогнів і звуків. Для цього, як Ви нати ...