Онлайн Ігри

Атака пінгвінів

Гра пінгвіни

Атака пінгвінів

Атака пінгвінів Рейтинг: 9/10

Гра Атака пінгвінів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Пінгвіни атакують. Він прибуває у вигляді вторгнення хвилі десятків птахів. Ви повинні зупинити напад. З серією веж захисту і нападу, побудувати дорогу, що пінгвіни не можуть пройти. Ви повинні поставити вежі видалені. Є вежі, які стріляють блискавки та інші знімки. Різні типи захисту, з тим щоб зупинити якомога більше птахів. Наведіть обладнання в кращому становищі, щоб зупинити атаку.

разів грав

Ця гра була зіграна 6627 раз онлайн. рейтинг 3579 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 12 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6627 разів
Атака пінгвінів

Сотні птахів спрямовані на вашій території. Ти повинен поставити обладнання на дорозі, щоб слідувати. Ви повинні зробити, щоб ніхто не досягає свого призначення. Помістіть руки на шляху, щоб зупинити якомога більше. Деякі вежі стріляють промені і інші автоматична зброя стріляти швидше або повільніше кулі. Ці птахи в рядах, в невеликих або великих груп і прагнемо перевершити всі ваші заперечення. Мета полягає в тому, щоб зупинити всі загарбників і що ніхто не досягає фінішу.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Атака пінгвінів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пінгвіни спалах, яка називається Атака пінгвінів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Атака пінгвінів і це пов'язано з пінгвіни. Наша нова гра Атака пінгвінів є однією з кращих пінгвіни ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пінгвіни, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Атака пінгвінів
НАЗАД

пінгвіни найпопулярніші ігри

Пінгвіни і акули ГРАТИ ►

Пінгвіни і акули

6
6 з 10 - 872 голосів
Зіграли
23297
разів

У цій грі ви повинні рухатися пінгвінів в безпечне місце, тому що вони можуть бути з\'ї ...

Літаючі пінгвіни ГРАТИ ►

Літаючі пінгвіни

6
6 з 10 - 1048 голосів
Зіграли
18644
разів

У цій грі, ви пінгвіна, який повинен досягти 120 метрів, а потім стрибають всі, що ви может& ...