Онлайн Ігри

Оборони та атаки з пінгвінами

Гра пінгвіни

Оборони та атаки з пінгвінами

Оборони та атаки з пінгвінами Рейтинг: 5/10

Гра Оборони та атаки з пінгвінами

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Пінгвінів боролися протягом століть намагається домінувати Антарктиди. Ваша місія проста, вибрати свій бік, а потім здолати ворога, отримавши ваших юнітів, щоб захопити базу ворога голку! Не забудьте захистити свою базу з вежами (полярний ведмідь найманців і інші, імпортовані з Арктики). Це безкоштовна онлайн гра, тільки дуже швидкий темп атаки вежі та напад захист гри. Це стає все важче з карти 1 до 3 карт! Якщо ви відчуваєте, що потрібно керівництво, ви повинні грати початківця рівня, а потім спробуйте використовувати більш складні для більш складних етапів.

разів грав

Ця гра була зіграна 7948 раз онлайн. рейтинг 3181 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 18 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7948 разів
Оборони та атаки з пінгвінами

Гарна річ про цю гру, що він має кілька рівнів складності, який легко додає багато додаткового часу гри. Для початку, ви повинні грати початківцям режимі. Це допоможе вам отримати уявлення про різних вежі і типів пристроїв, оскільки все нові блоки або вежі дано вам безкоштовно. У розширеному режимі, однак, ви повинні заплатити за нові юніти і башти досліджень шляхом оновлення бази (виберіть базу, а потім натисніть на кнопку оновлення в нижній панелі управління в грі). Розширений режим набагато складнішою, що новачок, і він буде тестувати вам для ваші тактичні межі. Ви напевно грали в ігри, як цей кілька разів, перш, даний, це дуже відомий міні-ігри типу через свою простоту і високою часу гри. Ви починаєте з порожнього поля повно порожніх місць, які ви повинні будете заповнити одиниць або вежі, які атакують ворогів, відстоюючи власну базу і заробляти гроші, щоб дослідити і оновити все більше і більше одиниць або баштами.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Оборони та атаки з пінгвінами для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пінгвіни спалах, яка називається Оборони та атаки з пінгвінами. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Оборони та атаки з пінгвінами і це пов'язано з пінгвіни. Наша нова гра Оборони та атаки з пінгвінами є однією з кращих пінгвіни ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пінгвіни, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Оборони та атаки з пінгвінами
НАЗАД

пінгвіни найпопулярніші ігри

Пінгвіни і акули ГРАТИ ►

Пінгвіни і акули

6
6 з 10 - 872 голосів
Зіграли
23641
разів

У цій грі ви повинні рухатися пінгвінів в безпечне місце, тому що вони можуть бути з\'ї ...

Літаючі пінгвіни ГРАТИ ►

Літаючі пінгвіни

6
6 з 10 - 1048 голосів
Зіграли
18960
разів

У цій грі, ви пінгвіна, який повинен досягти 120 метрів, а потім стрибають всі, що ви может& ...