Онлайн Ігри

пінгвінів пілотів

Гра пінгвіни

пінгвінів пілотів

пінгвінів пілотів Рейтинг: 4/10

Гра пінгвінів пілотів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Пінгвіни не літають! Але стрибати великі. У цій грі з мишею скачки напрямні даючи птахові. Перехід з однієї платформи на іншу. Завдання гри полягає в тому, щоб отримати який досягає верхній частині екрану, де мета. У цій безкоштовної онлайн грі ви можете бачити, що пінгвіни не літають. Ви повинні уникати небезпечних об'єктів і спробувати зловити монети, які дають вам окуляри і додаткові опції. Немає часу, але не спробувати отримати якомога швидше і з самим нагород зібрали на цьому шляху.

разів грав

Ця гра була зіграна 8840 раз онлайн. рейтинг 2858 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 106 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8840 разів
пінгвінів пілотів

направляти ваші переміщення миші напрямок, в якому пінгвін, але остерігайтеся перешкод і шипи, потрібно відняти життя. Заробити монети, щоб купити оновлення для вашого пінгвіна і отримати легше досягти мети. Ігри, щоб стрибати з платформи на платформу, намагаючись не впасти. На екрані є об'єкти, деякі з них небезпечні і інші дасть вам додатковий матеріал. Ви повинні подолати екрану і досягти мети, яка знаходиться на верхній полиці дисплея. Ці птахи не можуть літати, а й тварини є одним з найбільш харизматичних і улюблених дітей, тому вони є головними героями пригод, як це.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою пінгвінів пілотів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру пінгвіни спалах, яка називається пінгвінів пілотів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою пінгвінів пілотів і це пов'язано з пінгвіни. Наша нова гра пінгвінів пілотів є однією з кращих пінгвіни ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою пінгвіни, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

пінгвінів пілотів
НАЗАД

пінгвіни найпопулярніші ігри

Пінгвіни і акули ГРАТИ ►

Пінгвіни і акули

6
6 з 10 - 872 голосів
Зіграли
23641
разів

У цій грі ви повинні рухатися пінгвінів в безпечне місце, тому що вони можуть бути з\'ї ...

Літаючі пінгвіни ГРАТИ ►

Літаючі пінгвіни

6
6 з 10 - 1048 голосів
Зіграли
18960
разів

У цій грі, ви пінгвіна, який повинен досягти 120 метрів, а потім стрибають всі, що ви может& ...