Онлайн Ігри

Підніміться вежа

Гра Платформа

Підніміться вежа

Підніміться вежа Рейтинг: 7/10

Гра Підніміться вежа

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вежа Dicedom була символом гноблення еони. В рамках цієї загрозливої ​​структури ваших друзів, в полоні у злого великого D. Ваша задача проста, піднятися на вежу, врятувати друзів, усунути велику Д Хенч кубиків, збирати особи влади і в кінцевому підсумку вбити велику D на самому верху. Звертайте увагу на кольорові клавіші, які необхідні, щоб розблокувати двері для різних ділянок вежі. Ви будете потребувати в них. Бонуси допоможуть вам у ваших пошуках. Натисніть, щоб активувати їх або натисніть клавішу своїх гарячих клавіш 0-9. Зберіть всі особи, і додати їх до вашого кістки. Якщо у Вас є всі особи, ви отримаєте великий бонус в кінці кінців. Зберіть букви, пишеться слово "Ви виграли!" щоб отримати бонусні бали за кожну букву і слово.

разів грав

Ця гра була зіграна 7025 раз онлайн. рейтинг 3351 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
7

Рейтинг на основі 52 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7025 разів
Підніміться вежа

О, відважний герой кістки. Мрії і надії dicedom з вами. Удачі. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення і пробіл, щоб відкрити двері і повна спеціальних дій.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Підніміться вежа для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Платформа спалах, яка називається Підніміться вежа. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Підніміться вежа і це пов'язано з Платформа. Наша нова гра Підніміться вежа є однією з кращих Платформа ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Платформа, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Підніміться вежа
НАЗАД

Платформа найпопулярніші ігри

Спіймати Діаманти ГРАТИ ►

Спіймати Діаманти

5
5 з 10 - 864 голосів
Зіграли
18517
разів

Складні платформер з 2 епізодів і 18 екранів. У цій грі ви повинні збирати монети і діам ...

Досягнення мети ГРАТИ ►

Досягнення мети

5
5 з 10 - 256 голосів
Зіграли
11085
разів

У цій грі платформ, ви повинні отримати, що баскетбол м\'яч приходить до мети без м\'яча ...