Онлайн Ігри

намалюйте платформи

Гра Платформа

намалюйте платформи

намалюйте платформи Рейтинг: 5/10

Гра намалюйте платформи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн-ігри платформи ви отримуєте можливість зробити власні платформи, але ви не можете контролювати свій характер. Персонаж буде рухатися з різною швидкістю, і все, що ви можете зробити, це стрибок. Решта залежить від вас зробити правильні платформи так, що персонаж може зробити це через. Пропуск для стрибків. Переміщення миші для генерації платформ і перейти створення Всесвіту, в якій персонаж повинен рухатися. Ви повинні спробувати пройти стільки екранів, скільки можливо. Це дуже цікава і захоплююча гра.

разів грав

Ця гра була зіграна 6662 раз онлайн. рейтинг 3324 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
5

Рейтинг на основі 6 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 6662 разів
намалюйте платформи

Ця платформа гра має унікальну особливість в тому, що це ви, хто створює екранів, що персонаж повинен піти в русі. Залежить, де ви йдете, і складність гри. Ігрова платформа характеризується вимагають гравця стрибати в і з підвісних колисок або перешкоди в повітрі рухомі. Крім того, вони також називаються стрибки головоломок. Найбільш поширені ігри платформу дій стрибки. Кнопка пропустити завжди необхідна в цій категорії ігор. Ігрової платформи відео характеризується вимагають гравця стрибати з і підвісних колисок або через перешкоди. Їх також називають стрибки головоломок. Найпоширеніший елемент на платформу ігор стрибок дії. Кнопка стрибка завжди необхідні в цій категорії відеоігор.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою намалюйте платформи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Платформа спалах, яка називається намалюйте платформи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою намалюйте платформи і це пов'язано з Платформа. Наша нова гра намалюйте платформи є однією з кращих Платформа ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Платформа, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

намалюйте платформи
НАЗАД

Платформа найпопулярніші ігри

Спіймати Діаманти ГРАТИ ►

Спіймати Діаманти

5
5 з 10 - 864 голосів
Зіграли
18097
разів

Складні платформер з 2 епізодів і 18 екранів. У цій грі ви повинні збирати монети і діам ...

Досягнення мети ГРАТИ ►

Досягнення мети

5
5 з 10 - 256 голосів
Зіграли
10670
разів

У цій грі платформ, ви повинні отримати, що баскетбол м\'яч приходить до мети без м\'яча ...