Онлайн Ігри

Невідомий агент

Гра Платформа

Невідомий агент

Невідомий агент Рейтинг: 7/10

Гра Невідомий агент

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Мета цієї безкоштовної онлайн ігри для завершення кожного рівня, уникаючи перешкод з обох сторін екрану. За допомогою клавіш зі стрілками вліво і вправо для переміщення. Використовуйте клавішу зі стрілкою вгору, щоб стрибати. За допомогою клавіші Shift, щоб стати невидимим, але стежити за цим, тому що це виснажує датчик у верхній частині екрана. Перейти на стінах, щоб обійти їх. Якщо земля на, або зіткнутися з шипами, ти помреш. Доторкніться міни, і ви помрете. Якщо ви видно, коли ви знаходитесь поруч з датчиком руху, щось зміниться. Багато лазери, але не всі, активуються датчики руху, так що ви можете обійти їх, повертаючи невидимим. Якщо ви торкаєтеся їх ви помрете.

разів грав

Ця гра була зіграна 5449 раз онлайн. рейтинг 3583 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
7

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 5449 разів
Невідомий агент

Слідкуйте за ракетні установки. Вони завжди мають датчики руху поряд з ними. Якщо ви виявлені, ракета буде повільно слідувати за вами, поки не досягне (і вбиває) ви або поки не зустріне щось ще. Якщо ви стати невидимим, поки вона слід за вами, він почне поступово скорочується до підлоги. Якщо ви невидимі весь час так, щоб датчик руху не виявляє вас, він не буде запустити ракету. Продовжуйте пробувати. Це, можливо, займе кілька спроб, щоб пройти повз деяких важкодоступних см. небезпек, але через деякий час ви будете пам'ятати, де вони всі. Коли перестрибуючи через кілька шипів / хв, спробувати отримати розбігу. Ви не повинні бігти далеко, просто рухатися, перш ніж стрибати.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Невідомий агент для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Платформа спалах, яка називається Невідомий агент. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Невідомий агент і це пов'язано з Платформа. Наша нова гра Невідомий агент є однією з кращих Платформа ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Платформа, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Невідомий агент
НАЗАД

Платформа найпопулярніші ігри

Спіймати Діаманти ГРАТИ ►

Спіймати Діаманти

5
5 з 10 - 864 голосів
Зіграли
18096
разів

Складні платформер з 2 епізодів і 18 екранів. У цій грі ви повинні збирати монети і діам ...

Досягнення мети ГРАТИ ►

Досягнення мети

5
5 з 10 - 256 голосів
Зіграли
10669
разів

У цій грі платформ, ви повинні отримати, що баскетбол м\'яч приходить до мети без м\'яча ...