Онлайн Ігри

злочинний світ

Гра Платформа

злочинний світ

злочинний світ Рейтинг: 10/10

Гра злочинний світ

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Грати з цим карлика, який присвячений подорожувати під землею у світі, який повинен пройти кожен рівень гри. На кожному екрані ви знайдете ворогів і проблем, які необхідно подолати. Огляд різних рівнів гри ухилення кажанів, збираючи алмази і долаючи всі труднощі, що гра пропонує Вам. Ви повинні йти, що користувалися сходами і подолання перешкод. Збір цінним і ухилитися від монстрів, які живуть під землею, щоб виграти гру і вийти у фінал об єкти.

разів грав

Ця гра була зіграна 5441 раз онлайн. рейтинг 3609 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 10.

Оцінити це Гра

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
10

Рейтинг на основі 2 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 5441 разів
злочинний світ

пригода платформу гра, в якій ви повинні пройти світ, який підземних рівня. Ти карлик з мішком на спині, з необхідністю збирати каміння, які зявляються на різних рівнях гри. Гра, де ви повинні пройти рівень до рівня. Кожен з рівнів гри пропонує вам виклик, що ви повинні подолати. Використовуйте сходи, щоб пройти через екрани, шукаю трюків, які роблять деякі камені вгору і вниз. Знайти вихід з екрану, в якому ви, щоб дістатися до наступного.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою злочинний світ для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Платформа спалах, яка називається злочинний світ. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою злочинний світ і це пов'язано з Платформа. Наша нова гра злочинний світ є однією з кращих Платформа ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Платформа, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

злочинний світ
НАЗАД

Платформа найпопулярніші ігри

Спіймати Діаманти ГРАТИ ►

Спіймати Діаманти

5
5 з 10 - 864 голосів
Зіграли
18097
разів

Складні платформер з 2 епізодів і 18 екранів. У цій грі ви повинні збирати монети і діам ...

Досягнення мети ГРАТИ ►

Досягнення мети

5
5 з 10 - 256 голосів
Зіграли
10670
разів

У цій грі платформ, ви повинні отримати, що баскетбол м\'яч приходить до мети без м\'яча ...