Онлайн Ігри

іменування Pokemon

Гра Покемон

іменування Pokemon

іменування Pokemon Рейтинг: 9/10

Гра іменування Pokemon

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Цей безкоштовний онлайн гра зроблена для тих, Pokemon виродки, які думають, що знають все перше покоління покемонів. Якщо ви закінчили Pokemon синій і червоний для Game Boy, Nintendo, це безкоштовна онлайн гра буде перевіряти вас і подивитися, якщо ви зловили їх усіх! Все що вам потрібно зробити, це натиснути грати так, що силуети Pokemon починають з'являтися. Ви повинні здогадатися, просто глянувши на їх контуру, яка Pokemon з'явилася. Просто введіть його з клавіатури. Чим раніше ви припускаю, що це, тим більше очок ви будете винагороджені. Якщо ви не знаєте, ви можете просто пропустити його, і ви будете мати справу з ним пізніше. Після того як ви зіграли кілька разів, ви можете поглянути на галерею, щоб побачити, які Pokemon з'явилися, які з них ви вже здогадалися, а які ні. Грайте з друзями, так що ви можете з'ясувати, хто з вас знає найбільше про першої Pokemon покоління! Крім того, в той час як один грає, інший може дивитися, що він не обманює, шукаючи відповіді в Інтернеті.

разів грав

Ця гра була зіграна 10743 раз онлайн. рейтинг 2295 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 110 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10743 разів
іменування Pokemon

Покемон франшизи ЗМІ опублікований і належить переважно Nintendo, як частина франшизи. На противагу тому, що багато людей думають, відеоігри були випущені набагато раніше, ніж аніме. Це бестселер франшизи в світі, поступаючись лише Super Mario, також Nintendo. Оригінальні ігри покемони були рольові ігри (РПГ) з елементами стратегії, і вони мали незліченну сіквелів, які все ще бестселером у всьому світі. Геймплей серії покемонів рольових відеоігор (РПГ) передбачає збір і підготовка різних вигаданих істот на ім'я Покемон і використанні їх у бій інших тренерів. Чи знаєте ви, що ім'я покемона походить від абревіатури з японського назви кишенькові монстри?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою іменування Pokemon для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Покемон спалах, яка називається іменування Pokemon. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою іменування Pokemon і це пов'язано з Покемон. Наша нова гра іменування Pokemon є однією з кращих Покемон ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Покемон, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

іменування Pokemon
НАЗАД

Покемон найпопулярніші ігри

У Хант Pokemon ГРАТИ ►

У Хант Pokemon

5
5 з 10 - 25728 голосів
Зіграли
262247
разів

У цій грі вам доведеться стріляти все Pokemon ви бачите, але вони піддаються набагато посп&# ...

Колір Pikachu ГРАТИ ►

Колір Pikachu

6
6 з 10 - 34508 голосів
Зіграли
259539
разів

Гра дитини, що ви повинні дати колір для Pokemon вас бачити. Ви можете об'єднати всі кольори, ...