Онлайн Ігри

Power Rangers Літаючий Zord

Гра Power Rangers

Power Rangers Літаючий Zord

Power Rangers Літаючий Zord Рейтинг: 7/10

Гра Power Rangers Літаючий Zord

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ця безкоштовна онлайн гра ідеально підходить для тих любителів Power Rangers, тому що ви можете літати Zord старих двовимірних шутер типу гри. Хіба Вам ніколи не хотілося бути Ренджер сили? За допомогою цієї безкоштовної онлайн-грі, ви будете в змозі зробити це, так довго, як ви хочете. Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення і пробіл, щоб стріляти. Уникнути удару, і зібрати всі бонуси і здоров'я, які ви знайдете за рівнем. Гарна річ про цю гру є те, що ви можете також переміщатися вліво, так що якщо ви залишили щось, ви можете повернутися назад і отримати його або вбити його, залежно від того, що це таке.

разів грав

Ця гра була зіграна 7252 раз онлайн. рейтинг 3331 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 14 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7252 разів
Power Rangers Літаючий Zord

Power Rangers Mystic Сили чотирнадцятий сезон франшизи Power Rangers. Показати адаптований з серії під назвою Супер Sentai, як і всі серії Power Rangers. Mystic зусилля адаптується з 29 серії Mahou Sentai Magiranger. Він офіційно прем'єра 20 лютого 2006 року. Шоу завжди було про деякі команди костюмованих героїв адаптована для створення телесеріалу для дітей. Так як вони є свого роду ніндзя, які мають велику потужність і може робити багато інших речей, дія насильства, спрямованих на дітей, які виховуються багато початкових критики. Проте, якимось чином вдалося продовжити, і станом на 2013 рік, франшизи складається з 20 телевізійних сезонів і двох художніх фільмів. Чи знаєте ви, що в 2003 і 2010 серії була належить компанії Walt Disney? Решту часу, серія була належить її творцю, Хаїм Сабан.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Power Rangers Літаючий Zord для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Power Rangers спалах, яка називається Power Rangers Літаючий Zord. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Power Rangers Літаючий Zord і це пов'язано з Power Rangers. Наша нова гра Power Rangers Літаючий Zord є однією з кращих Power Rangers ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Power Rangers, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Power Rangers Літаючий Zord
НАЗАД

Power Rangers найпопулярніші ігри

Power Ranger\'s костюми ГРАТИ ►

Power Ranger's костюми

5
5 з 10 - 8036 голосів
Зіграли
76913
разів

Power Ranger носити одяг стільки на боротьбу за своє повсякденне життя. Якщо ви хочете, щоб одя&# ...

Power Rangers EN Дія ГРАТИ ►

Power Rangers EN Дія

5
5 з 10 - 4916 голосів
Зіграли
62585
разів

Виберіть влади Ranger полювання смуги монстрів і ООН буде героєм. Ви будете використову ...

Power Rangers \ ГРАТИ ►

Power Rangers "Джунглі"

4
4 з 10 - 3948 голосів
Зіграли
56950
разів

Влітку він відкриває фільму \"Power Ranger в джунглях\", а також плакат продають. Як ви сміли, щоб в ...