Онлайн Ігри

переодягання Попелюшка Дісней

Гра Принцеса

переодягання Попелюшка Дісней

переодягання Попелюшка Дісней Рейтинг: 5/10

Гра переодягання Попелюшка Дісней

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні одягатися Попелюшка для королівської м'яч. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші на сукні, рукавички, волосся та інші аксесуари ви хочете взяти Попелюшки. Цей популярний Дісней принцеси є свої сукні та аксесуари в різних кольорах, щоб об'єднати їх усіх. Ви можете помістити деякі з'єднаних в синій, жовтий, червоний, зелений, синій і рожевий, з пов'язки, рукавички та халати повністю взаємозамінні. Ви навіть можете змінити колір волосся Попелюшки до червоного, коричневого або темно-коричневий, крім традиційних блондинка.

разів грав

Ця гра була зіграна 62082 раз онлайн. рейтинг 238 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 2172 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 62082 разів
переодягання Попелюшка Дісней

З цій веселій грі ви можете одягатися по-різному, щоб Попелюшка, одна з принцес Діснея, який характеризується тим, що гарне плаття створені заклинанням Фея Хресна. Тепер ви можете бути добра фея і вибрати плаття, яке буде Попелюшка одяг для партії принца. Перший з фільмів про Попелюшку була випущена в 1950 році і розповідає історію з французької казки Шарля Перро. Попелюшка 19 років жінка, яка зазвичай покоївок в будинку, де вона живе зі своєю мачухою, леді Тремейн, і дві її сестри. В одній зі сцен, який став популярним був великий момент, коли, після того, як принц вечір, біжить в 12 залишивши після себе кришталеву туфельку.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою переодягання Попелюшка Дісней для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Принцеса спалах, яка називається переодягання Попелюшка Дісней. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою переодягання Попелюшка Дісней і це пов'язано з Принцеса. Наша нова гра переодягання Попелюшка Дісней є однією з кращих Принцеса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Принцеса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

переодягання Попелюшка Дісней
НАЗАД

Принцеса найпопулярніші ігри