Онлайн Ігри

Гардеробна Попелюшки як принцеса

Гра Принцеса

Гардеробна Попелюшки як принцеса

Гардеробна Попелюшки як принцеса Рейтинг: 5/10

Гра Гардеробна Попелюшки як принцеса

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви будете робити ролі Фея Попелюшку, і ви можете вибрати це плаття Disney Princess носити на випускному принца. У вашому розпорядженні знаходяться кілька суконь, з аксесуарами, щоб переглянути цю красиву дівчину, як ти любиш. Ви можете натиснути на кожного, щоб відповідати сукню для Попелюшки. Пам'ятайте, що до вас, що принц буде любити її і закохується в неї, так що ви повинні прагнути і зробити цей диснеевский персонаж за її красу блиску. Коли це зроблено, ви можете роздрукувати ваш твір з кнопку Друк або повертатися до гри з кнопку повтору.

разів грав

Ця гра була зіграна 46766 раз онлайн. рейтинг 352 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1572 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 46766 разів
Гардеробна Попелюшки як принцеса

Ця гра дає вам принцес для Попелюшки, що, щоб стати принцесою, щоб бути, а не слугою мачухою та зведеними сестрами. Цей красивий і романтична історія, створена братами Грімм, повернувся у безкоштовні ігри моди, як це, яке є гра на вдягання, в якому ви можете вибрати різні одягу та аксесуарів, щоб покласти їх на будь-який символ, в даному випадку, для Попелюшки. Чи знаєте ви, що фільм показали в 1950 році, і вона дала голос актриси Айлін Вудс? Зробити мрію Попелюшки збулися, вибираючи сукню для танців.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Гардеробна Попелюшки як принцеса для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Принцеса спалах, яка називається Гардеробна Попелюшки як принцеса. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Гардеробна Попелюшки як принцеса і це пов'язано з Принцеса. Наша нова гра Гардеробна Попелюшки як принцеса є однією з кращих Принцеса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Принцеса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Гардеробна Попелюшки як принцеса
НАЗАД

Принцеса найпопулярніші ігри