Онлайн Ігри

Святкування 16-річного принцеси

Гра Принцеса

Святкування 16-річного принцеси

Святкування 16-річного принцеси Рейтинг: 5/10

Гра Святкування 16-річного принцеси

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Принцеса королівства сьогодні виповниться 16 років, весь палац був підготовлений до партії, ви стиліст палацу повинні вибрати вбрання та зачіску для принцеси. Всі важливі громадяни запрошуються на святкування. Вся партія буде елегантність і розкіш. Ви повинні зробити свої кращі роботи для принцеси є справедливим з них всю ніч. Щоб допомогти їй вибрати найбільш гарне плаття і аксесуари, які будуть пам'ятний день. Використовуйте мишу, щоб вибрати кожен з пунктів.

разів грав

Ця гра була зіграна 17579 раз онлайн. рейтинг 1117 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 502 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 17579 разів
Святкування 16-річного принцеси

У традиції цього царства, коли принцеса виявляється 16 провів велику вечірку в палаці. Бенкет на весь суд. Поздоровлення і благословення своїх громадян до принцеси будуть прийняті. Дівчина повинна бути дуже добре одягнений, красиво і елегантно. Ви повинні зробити вибір для неї. Починаючи з перукарем, вибираючи колір волосся і стрижку, яка буде приймати. Тоді ми відкриваємо шафу і вибрати серед усіх наряди той, який дуже хороший. Тепер з сукнею ми бачимо серед усіх прикрас там, які з них гідні принцеси, як це. Ми закінчили гру у взуттєвій палацу, де ви знайдете дівчину для красивої і елегантні туфлі, які відповідають сукню.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Святкування 16-річного принцеси для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Принцеса спалах, яка називається Святкування 16-річного принцеси. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Святкування 16-річного принцеси і це пов'язано з Принцеса. Наша нова гра Святкування 16-річного принцеси є однією з кращих Принцеса ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Принцеса, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Святкування 16-річного принцеси
НАЗАД

Принцеса найпопулярніші ігри