Онлайн Ігри

Барбі на шматки

Гра Пазли

Барбі на шматки

Барбі на шматки Рейтинг: 3/10

Гра Барбі на шматки

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Ігри Пазли з Барбі. У вас є 3 рівня на вибір, на першому рівні, частини орієнтовані, але на наступних рівнях, ви будете мати, щоб повернути одиниць з урахуванням правильно. Ігри Барбі компоновку зображення, ігри для дівчаток та хлопчиків хоробрим. У вас є 3 рівня на вибір, в першій частині замовляються, але в такі рівні, ви повинні обертати частини поєднуються один з одним належним чином. Не всі в правильному положенні, але необхідно помістити курсор на кожну частину і звернутися, щоб знайти потрібне місце. На картинці ви можете бачити картину в комплекті з кількома ляльками Барбі. Це нагорода для обробки гру добре, побачити вашу улюблену ляльку.

разів грав

Ця гра була зіграна 24958 раз онлайн. рейтинг 753 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 3.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Рейтинг на основі 3160 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 24958 разів
Барбі на шматки

Барбі є найбільш продаваною ляльки всіх часів. Улюблена лялька скрізь. Тут у нас є головоломки з зображенням ляльки партії в багатьох частинах. Він має додаткові труднощі цієї діяльності. Не всі зображення знаходяться в правильному напрямку, деякі з них мають, щоб повернути їх так, що вони мають правильне положення. Ви можете стати трохи розуму, намагаючись знайти правильне положення частини або інший. Результат побачите зображення з кількома ляльками Барбі в різних позах і з різними вбрання. Якщо ви є шанувальником зап'ясті ви дуже хотіли це остаточне зображення.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Барбі на шматки для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Барбі на шматки. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Барбі на шматки і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Барбі на шматки є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Барбі на шматки
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66372
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...