Онлайн Ігри

Бен 10: Головоломка 5

Гра Пазли

Бен 10: Головоломка 5

Бен 10: Головоломка 5 Рейтинг: 4/10

Гра Бен 10: Головоломка 5

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вам подобається робити головоломки? Він повернувся, щоб завершити образ, який був розкладений на безліч частин, всі різні. У цій грі у вас є для завершення головоломки Ben10 мультсеріалу цього треба буде вибрати окремо і розміщувати його на своєму сайті. Коли ви кладете дві частини разом, вони автоматично поміщаються. В кінці гри ви будете бачити повну картину, як це було спочатку. Ви можете вибрати рівень складності ви хочете грати за кількістю число партій, які хочуть розкладання зображення.

разів грав

Ця гра була зіграна 10521 раз онлайн. рейтинг 1861 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 660 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10521 разів
Бен 10: Головоломка 5

Труднощі головоломка відзначити кількості частин, в яких зображення розкладається. Якщо є кілька частин головоломки є простий і, як правило ті, які зроблені для дітей. Тут ви можете вибрати той рівень. Якщо ви хочете щось більш важким або дорослий, вибирайте опцію розбити зображення на багато частин. Так що знайти своє місце і дотримуйтеся цій вкладці вкладка буде складніше. Головний герой зображення є основним характер мультсеріалу Бен 10 іноземців боротьби через годинник, які поєднує в собі його ДНК з діяльністю інших істот для створення потужних монстрів із захистом людської раси нападу ворога.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Бен 10: Головоломка 5 для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Бен 10: Головоломка 5. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Бен 10: Головоломка 5 і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Бен 10: Головоломка 5 є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Бен 10: Головоломка 5
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65460
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...