Онлайн Ігри

Дівчина Каліфорнії в частині

Гра Пазли

Дівчина Каліфорнії в частині

Дівчина Каліфорнії в частині Рейтинг: 5/10

Гра Дівчина Каліфорнії в частині

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Головоломки, які ми пропонуємо вам виникає особлива проблема. Частин у цій картині не в правильному напрямку. Або, може бути, якщо вони знаходяться в правильному напрямку? Ви повинні обертати частини, поки ви не знайдете правильне положення. Тоді ви будете шукати в іншому уживаються, з якою йти об'єднайте частини, поки не повну картину. Об'єкт гри полягає в тому, щоб мати всю картину в найкоротші терміни. Одна порада в тому, що, коли ви закінчите почати знову, щоб побачити якщо ви можете бити ваш час і зробити зображення менше часу, ніж у перший раз.

разів грав

Ця гра була зіграна 15013 раз онлайн. рейтинг 1293 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 1358 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 15013 разів
Дівчина Каліфорнії в частині

Гра-головоломка дівчина Каліфорнії, це рівень 3, тут більше фігур до ускладнення буття помилковими. Ви повинні обертати частини, щоб відповідати належним чином. Зображення ділиться на десять частин, всі відрізняються один від одного, і ви знайдете ті, які підходять один одному. Мета гри полягає в завершенні попереднього зображення в найкоротші терміни. Ви можете грати, коли ви хочете закінчити загадку. Це дуже весело і захоплююча гра, в якій ви повинні завершити картину принцеси для дівчаток, лялька Барбі в своїй історії в Каліфорнії.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Дівчина Каліфорнії в частині для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Дівчина Каліфорнії в частині. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Дівчина Каліфорнії в частині і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Дівчина Каліфорнії в частині є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Дівчина Каліфорнії в частині
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65601
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...