Онлайн Ігри

Різдво Лобзики з Сімпсонів

Гра Пазли

Різдво Лобзики з Сімпсонів

Різдво Лобзики з Сімпсонів Рейтинг: 5/10

Гра Різдво Лобзики з Сімпсонів

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій головоломці, ви повинні заповнити різдвяну картину членів сім'ї Сімпсонів. Ви можете бачити, Гомер Сімпсон в костюмі Санта-Клауса, який заснув на санях. Щоб завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням частини разом. Ми бачимо три брати і кращого друга, що завантажується подарунки від Санти в санях. Це напередодні Різдва, і буде даруючи дітям подарунки по всьому світу. Чарівний і спеціальні ніч, повна подарунків для всіх.

разів грав

Ця гра була зіграна 10261 раз онлайн. рейтинг 2288 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 210 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10261 разів
Різдво Лобзики з Сімпсонів

Санта має нові помічники, вони є головними дійовими особами мультсеріалу. Ми бачимо, членів сім'ї, які роблять помічників. Ми отримали Гомер Сімпсон спати на передній частині саней. Брати повернулися одягнені в якості помічників, щоб мати вуха піку. Кращий друг дітей є одним з помічників з подарунками. Серед усіх спрацював сани з усіма подарункові пакети. Сьогодні Дід Мороз полетить над усім світом і спуститися димоходи, щоб залишити подарунки на ялинку кожен будинок.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Різдво Лобзики з Сімпсонів для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Різдво Лобзики з Сімпсонів. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Різдво Лобзики з Сімпсонів і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Різдво Лобзики з Сімпсонів є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Різдво Лобзики з Сімпсонів
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66226
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...