Онлайн Ігри

Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі

Гра Пазли

Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі

Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі Рейтинг: 7/10

Гра Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Як фільм Аватар? Джеймс Кемерон створив дуже велику історію. Насолоджуйтесь цієї головоломки Neytiry роблять на Пандорі. Нейтірі є головної жіночої ролі у фільмі Аватар. Завершити головоломки, натисніть на частини, щоб переміщати їх за допомогою миші і відповідати кожному на його місце в картині. Наш герой є одним з гуманоїдів, які живуть на планеті Пандора, вони є і у них є, щоб захистити його від нападу з боку шахтарів, які хочуть знищити все, щоб витягти корисні копалини. Це фільм з великою кількістю екологічного фону.

разів грав

Ця гра була зіграна 8809 раз онлайн. рейтинг 2507 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 848 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8809 разів
Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі

Neitiry є дочкою короля племені, що правили регіоном, в якому люди хочуть побудувати великий рудник і витягти цінний мінерал, який знаходиться в підвалі. У цій грі ви закінчите головоломку із зображенням одного з головних героїв фільму, який відомий і високо оцінений критиками і публікою. Наш синій дівчина позує в оборонній позиції, то є справжній воїн. Фільм, який передає багато значень повагу до навколишнього середовища і природі. Захист навколишнього середовища є те, що ми повинні дбати багато, і тут ми демонструємо, як лиходіїв цій історії тих, хто хоче завдати шкоди природі.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломки Аватар: Нейтірі на Пандорі
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66006
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...