Онлайн Ігри

Лобзики Барта Сімпсона

Гра Пазли

Лобзики Барта Сімпсона

Лобзики Барта Сімпсона Рейтинг: 5/10

Гра Лобзики Барта Сімпсона

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Люблю робити це головоломка, де Барт Сімпсон виглядає як дитина, і робить вигляд, що на обкладинці альбому Нірвани, кришки, який був дуже відомим і цей образ став дуже відомим. Завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням разом, щоб завершити картину дитини, за допомогою миші. Барт Сімпсон є вигаданий персонаж з мультсеріалу Сімпсон, яка виходить в ефір на телебаченні протягом багатьох років. До послуг життя та пригоди американської сім'ї, що живе в місті Спрінгфілд.

разів грав

Ця гра була зіграна 10276 раз онлайн. рейтинг 2078 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 294 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10276 разів
Лобзики Барта Сімпсона

Збери пазл може допомогти вам витрачати багато веселощів. Барт Сімпсони шестирічного хлопчика, який живе в місті Спрінгфілд і має пригоди з батьками та сестрами. Це зображення обкладинки альбому Nirvana Nevermind, який був успіх у всьому світі. Це зображення було наслідували багато зірок і добре відома. Наші мультиплікаційний персонаж з'являється як басейн водою дитину після доларову купюру, так як дитина обкладинки альбому, але без квитка. Використовувати мишу, щоб перемістити частини головоломки, поки вони не підходять один до одного і доповнюють картину.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Лобзики Барта Сімпсона для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Лобзики Барта Сімпсона. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Лобзики Барта Сімпсона і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Лобзики Барта Сімпсона є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Лобзики Барта Сімпсона
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66006
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...