Онлайн Ігри

Головоломка кокосових людини

Гра Пазли

Головоломка кокосових людини

Головоломка кокосових людини Рейтинг: 4/10

Гра Головоломка кокосових людини

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Це важка головоломка! У цій грі ви повинні зробити пазл людину з главою кокосового горіха. Для цього вибирає частина, позначена миші, у разі, якщо вони приблизно 2 частини автоматично розміщуються як один і не бути розділені. Ви можете дати на значок для перегляду повного зображення в будь-який час. Складність цієї головоломки є високою, який розділений на безліч частин і невеликого розміру. Ви повинні знайти своє місце з іншими частинами. Зображення добре і весело. Ми пропонуємо завдання завершення картини.

разів грав

Ця гра була зіграна 8246 раз онлайн. рейтинг 2644 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 210 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8246 разів
Головоломка кокосових людини

Важкі головоломки для онлайн, що попереднє зображення ділиться на більше ста штук. Чим більше частин є більш важкі головоломки, щоб зробити, це коштує більше, щоб знайти місце кожного з них. Це великий інтелектуальний виклик повного щось, тому що багато сил і часу. Не здавайтеся, не впадайте в паніку і почати пошук відповідності між частини, щоб відновити зображення до свого нормального розміру. Сцена являє собою голову людини, який насправді є кокос, кокосовий з особливостями обличчя, рота, очей та носа людини.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка кокосових людини для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Головоломка кокосових людини. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка кокосових людини і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Головоломка кокосових людини є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка кокосових людини
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65572
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...