Онлайн Ігри

Лобзики Мартініка Біч

Гра Пазли

Лобзики Мартініка Біч

Лобзики Мартініка Біч Рейтинг: 5/10

Гра Лобзики Мартініка Біч

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ви повинні зробити пазл з картинки з пляжу на острові Мартініка. Цей острів є територією Франції, яке знаходиться в Карибському морі. Це туристичний рай в Карибському морі. Вам потрібно буде натиснути, щоб вибрати шматок і якщо ви хочете, щоб перемістити вибраний шматок потрібно перетягнути мишею, щоб помістити його на своє місце. Пам'ятайте, що при з'єднанні двох частин, коригування відбувається автоматично. Ви можете бачити повну картину, щоб допомогти вам вирішити гру. Цей острів має прекрасні пляжі, як на картинці. Це відомий туристичний для французів.

разів грав

Ця гра була зіграна 10772 раз онлайн. рейтинг 1809 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 318 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10772 разів
Лобзики Мартініка Біч

Мартініка острів вулканічного походження в Карибському морі. Це території, що належить Франції, він говорить по-французьки і є частиною Європейського союзу. У цій грі у вас є картина пляжу і розділений на частини. Ви повинні знайти відповідне місце для кожної з частин. Мета гри, щоб закінчити картину і побачити все це. Ви побачите красивий пейзаж пляж з білим піском і пальмами. Загадка в тому, важко, тому що він має велику кількість деталей, цілком інтелектуальний виклик. Гра з великими труднощами, тому я рекомендую вам зробити це один раз і вимірювати час, перш ніж робити це знову, щоб побачити, якщо поліпшень один з досвідом.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Лобзики Мартініка Біч для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Лобзики Мартініка Біч. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Лобзики Мартініка Біч і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Лобзики Мартініка Біч є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Лобзики Мартініка Біч
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65461
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...