Онлайн Ігри

Лобзики з Сімпсонів на свята

Гра Пазли

Лобзики з Сімпсонів на свята

Лобзики з Сімпсонів на свята Рейтинг: 6/10

Гра Лобзики з Сімпсонів на свята

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Чи не відчуваєте, що перебуваєте у відпустці? Ця гра-головоломка, де це, здається, сім'я Сімпсонів (Гомер, Мардж, Bat, Ліза і Меггі) в озері, користуються в день, сонце і відпочинок. Завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням разом, за допомогою миші. Об'єкт гри полягає в тому, щоб зібрати всі шматочки і повернутися, щоб побачити картину в цілому. Символи грають у воді, деякі стрибки, інші відпочивають, і ви повинні зробити кожну частину зображення на колишнє місце, щоб побачити повне ціле знову.

разів грав

Ця гра була зіграна 12142 раз онлайн. рейтинг 1627 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 672 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 12142 разів
Лобзики з Сімпсонів на свята

Сім'я Сімпсонів є однією з найвідоміших сімей телебачення. У мультиплікаційному серіалі створена в Сполучених Штатах. Це серіал для дорослих, з гумором, з великою кількістю іронії та сарказму. Члени сім'ї завжди потрапити в неприємності і пригоди з батьком на чолі. Гомер Сімпсон працює на атомній енергії, але не як роботу. Сьогодні вся сім'я була на канікулах, щоб насолодитися водними гри. Зробити головоломку з усієї сімейна сцена. Кількість частин обмежена, так що це не дуже важко активності.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Лобзики з Сімпсонів на свята для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Лобзики з Сімпсонів на свята. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Лобзики з Сімпсонів на свята і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Лобзики з Сімпсонів на свята є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Лобзики з Сімпсонів на свята
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65700
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...