Онлайн Ігри

головоломки Сімпсони в озері

Гра Пазли

головоломки Сімпсони в озері

головоломки Сімпсони в озері Рейтинг: 6/10

Гра головоломки Сімпсони в озері

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Сім'я Сімпсонів перебуває у відпустці в повному обсязі. Всі вони пройшли, щоб провести день на озері, де вони можуть грати і відпочивати. Ця гра-головоломка, де це, здається, сім'я Сімпсонів (Гомер, Мардж, Барт, Ліза і Меггі) в озері. Завершити головоломки, ви повинні натиснути і перетягнути одиниць з урахуванням. Використовуйте мишу для переміщення частин і підходять один до одного. Ви виграєте гру, якщо ви отримуєте зображення назад, щоб побачити весь знову. П'ять символів найвідоміших мультфільмів всіх часів і народів у сцені з серії для вас. Чи робимо ми головоломку?

разів грав

Ця гра була зіграна 10188 раз онлайн. рейтинг 1914 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 380 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10188 разів
головоломки Сімпсони в озері

Кожен має право на відпустку. Сім'я Сімпсонів Крім того, тепер залишають свої пригоди в американському місті, де вони живуть і йдуть в озеро. День канікул всіх членів сім'ї. Сцени, що ви дуже хотіли працювати. Ви виграєте гру, якщо ви завершити образ, якщо всі частини на місце. Кольори плоскі, так що вони дуже легко знайти цифри між усіма сторонами, що зображення було розкладено. Відраховує час, що потрібно зробити це один раз, а потім спробувати зробити це знову, але цього разу приймають менше часу, ніж раніше.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою головоломки Сімпсони в озері для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається головоломки Сімпсони в озері. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою головоломки Сімпсони в озері і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра головоломки Сімпсони в озері є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

головоломки Сімпсони в озері
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65303
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...