Онлайн Ігри

лобзики з фільму Аватар

Гра Пазли

лобзики з фільму Аватар

лобзики з фільму Аватар Рейтинг: 5/10

Гра лобзики з фільму Аватар

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Насолоджуйтесь робить ці загадки Аватар (Джеймс Кемерон плівки) на Пандорі з оригінальними сценами з фільму. Щоб зробити головоломки, ви повинні вибрати картину головоломки, частина типу та розміру головоломки. Коли ви вибрали зображення, щоб завершити головоломки перекриває і розміри головоломки, ви повинні завершити головоломки. Для повноти картини, ви натисніть на частини, щоб перемістити або повернути. Щоб перемістити шматок головоломки, і ви перемістіть мишу, щоб обертати шматок, натисніть на клавішу пробілу або колеса миші.

разів грав

Ця гра була зіграна 8855 раз онлайн. рейтинг 2660 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 124 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8855 разів
лобзики з фільму Аватар

Колекція головоломок з головних героїв фільму Аватар. Фантаст і екологія фільм, який розповідає про експлуатації, якій піддається планету експлуатувати свої природні ресурси на людину. Але місцеве населення повстало проти такої експлуатації за допомогою солдат із совістю. Епічна історія кохання і мужності, що є деякі фотографії і красиві пейзажі, що ви можете насолоджуватися робить цю колекцію головоломок, які ви можете вибрати самостійно.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою лобзики з фільму Аватар для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається лобзики з фільму Аватар. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою лобзики з фільму Аватар і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра лобзики з фільму Аватар є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

лобзики з фільму Аватар
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
65479
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...