Онлайн Ігри

Головоломка для дітей

Гра Пазли

Головоломка для дітей

Головоломка для дітей Рейтинг: 5/10

Гра Головоломка для дітей

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Головоломка для дітей, тому що це дуже легко зробити. Вона має дуже низьку складності. Це тільки 9 штук. Легко повернутися, щоб змінити композицію. Ми рекомендуємо вам діти ваші нехай зробити це поодинці. На картині ми бачимо ляльку Барбі. Це один з улюблених ляльку дівчат, тому я хотів би грати з цією фотографією. Відновити його буде дуже просто, так що вони можуть зробити це знову і знову. Ця діяльність для розваги дітей. Все це робиться для них, тому він обробляє тільки миші і лише потрібно перетягнути штук у місце у всій картині.

разів грав

Ця гра була зіграна 36183 раз онлайн. рейтинг 520 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 6092 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 36183 разів
Головоломка для дітей

Барбі форми головоломки для дітей. З фотографією ляльки Барбі у сцені з одного з його фільмів. Цей персонаж настільки відомим зробив кілька фільмів і мультфільмів. Вона дуже популярна, тому що це лялька. Це найбільш продавана лялька всіх часів. Труднощі цих дій задається кількість частин, в яких зображення розкладається на меншій кількості легше відновлювати. Це зображення ділиться на дев'ять частин тільки, так що діти будуть грати з ним і вирішити проблему легко, без нав'язування будь-яких проблем. Ми починаємо грати з зображенням?

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Головоломка для дітей для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається Головоломка для дітей. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Головоломка для дітей і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра Головоломка для дітей є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Головоломка для дітей
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66351
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...

Труба ошуканець ГРАТИ ►

Труба ошуканець

6
6 з 10 - 1568 голосів
Зіграли
28892
разів

30 рівнів гри головоломки. Спіновое плитки в групах по чотири для підключення трубоп&# ...