Онлайн Ігри

тетрис головоломка

Гра Пазли

тетрис головоломка

тетрис головоломка Рейтинг: 4/10

Гра тетрис головоломка

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Тетріс версії. Кольоровості з'являються у верхній частині екрана. Чіпи падаючих зверху. Ви повинні повернути їх покласти кожен шматок в положенні, яке вас цікавить. Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб повернути плитки. Приймати кожен шматок з тими, в нижньому без пробілів. Після завершення лінії чіпів без порожнього простору рядку зникає. Завдання гри полягає в тому, щоб тримати якомога довше порожнього екрана. Роздати картки без пробілів і грати так довго, наскільки це можливо. Що у вас є багато разів грав у різних версіях і це найвірніший класика.

разів грав

Ця гра була зіграна 22269 раз онлайн. рейтинг 908 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1970 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 22269 разів
тетрис головоломка

Класичний Тетріс гри. Мета гри полягає в маніпулюванні формами, шляхом переміщення кожного боку і обертаючи її допомогою клавіш зі стрілками, з метою створення горизонтальної лінії блоків без пробілів. Коли така лінія створена, вона зникає, і будь-який блок вище видалені рядки будуть потрапляти. По ходу гри, форми падають швидше, і гра закінчується, коли стопка частині досягає верхньої частини ігрового поля, а нові не можуть увійти. Гра закінчується, коли шматочки складаються з ігрового поля.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою тетрис головоломка для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Пазли спалах, яка називається тетрис головоломка. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою тетрис головоломка і це пов'язано з Пазли. Наша нова гра тетрис головоломка є однією з кращих Пазли ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Пазли, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

тетрис головоломка
НАЗАД

Пазли найпопулярніші ігри

Попелюшка ГРАТИ ►

Попелюшка" Jigsaw

6
6 з 10 - 9244 голосів
Зіграли
66266
разів

Класичні головоломки задоволення Золушка в 49 барвисті шматочки. Перетягувати часm ...