Онлайн Ігри

прибульці з космосу

Гра Роботи

прибульці з космосу

прибульці з космосу Рейтинг: 7/10

Гра прибульці з космосу

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій безкоштовної онлайн грі, ви будете грати як божевільний загарбника інопланетний робот, який хоче напасти на Землю. Ви будете мати покажчик миші, що ви будете мати можливість рухатися по всьому екрану. Екран слід корабель, і корабель слідує за вашим курсором миші, так і норовлять його туди, де ви хочете піти, і корабель буде рухатися там з екрана автоматично рухається. Якщо ви натиснете, ви вогонь ваших обраного зброї, так і норовлять до цих дратівливих будівель і тварин! Щоб вибрати іншу зброю, утримуючи клавішу пробілу або колесом прокрутки, і вказують на зброю, які ви хочете вибрати. Повинен знищити їх усіх!

разів грав

Ця гра була зіграна 7250 раз онлайн. рейтинг 3423 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 7.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Рейтинг на основі 22 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 7250 разів
прибульці з космосу

Хлопець, який ви бачите в цій грі, здається, трохи божевільний. Все, що ви можете бачити в грі космічний корабель навігації в просторі, і якийсь робот чужорідні всередині неї, який просто говорить, що він хоче знищити Землю. Потім починається гра, і ви помітите, що ви отримаєте, щоб пілот війни космічний корабель. Вбити всіх видів життєвих форм і структур. Навіть якщо вони сараї і корів. Всі вони заслуговують того, щоб померти. І, чомусь, тим більше ви знищуєте, тим сильніше буде ставати зброєю. Отже, як ви заздалегідь, ви будете в змозі протистояти все більше і більше міст.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою прибульці з космосу для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Роботи спалах, яка називається прибульці з космосу. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою прибульці з космосу і це пов'язано з Роботи. Наша нова гра прибульці з космосу є однією з кращих Роботи ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Роботи, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

прибульці з космосу
НАЗАД

Роботи найпопулярніші ігри

Створіть Робот 2 ГРАТИ ►

Створіть Робот 2

5
5 з 10 - 41606 голосів
Зіграли
314238
разів

Створення робота з багатьох частин Wacky потім зробити знімок і покласти його в фотогал ...

Оборона Робот ГРАТИ ►

Оборона Робот

5
5 з 10 - 7080 голосів
Зіграли
88839
разів

Ви гігантського робота, а ви повинні стріляти все, що атакують вас. Є багато оновлень ...

Робот територій ГРАТИ ►

Робот територій

5
5 з 10 - 4300 голосів
Зіграли
56253
разів

Стрільба гра в майбутньому робот з хаосу все навколо вас. Destroy і жонглювати всім, що руха ...