Онлайн Ігри

TNT Роботи

Гра Роботи

Tnt Роботи

TNT Роботи Рейтинг: 9/10

Гра tnt Роботи

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Вибуховий гра робот, в якому метою є, щоб знищити їх. На кожному рівні пропонує різні типи вибухових речовин, як динаміт, гранати і бомби. З вибуховим, ви повинні знищити склоблоки роззброїти роботів і залишаються неактивними. Якщо в будь-який час ви застрягли і не можуть отримати вирішити деякі рівні, відвідайте Проходження посилання, яка дасть вам ключі підняти на наступний рівень.

разів грав

Ця гра була зіграна 8683 раз онлайн. рейтинг 3165 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 9.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Рейтинг на основі 84 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 8683 разів
TNT Роботи

Роботи, як ті, які ви побачите на кожному рівні цієї гри машин з людської формі. Вони мають голови і кінцівок як рук і ніг, які прикріплені до корпусу. Коли ви розміщуєте бомби, роботи розібрали. У кожному рівні ви повинні роззброїти їх використання вибухових речовин ви отримаєте. Ви можете повторити стільки разів, скільки ви хочете, щоб кожен рівень, поки ви не можете придумати рішення і перейти до наступного. Хоча роботи машини здається винести з історії наукової фантастики, робототехніки дуже присутня в нашому житті. Але не просто, як електроніка чи побутова техніка. Особливо в розвинених азіатських країнах створені прототипи роботів-гуманоїдів, які виконують різні діяльності людини. Деякі танцюють, жестом або ходити як люди.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою TNT Роботи для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Роботи спалах, яка називається TNT Роботи. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою TNT Роботи і це пов'язано з Роботи. Наша нова гра TNT Роботи є однією з кращих Роботи ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Роботи, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

TNT Роботи
НАЗАД

Роботи найпопулярніші ігри

Створіть Робот 2 ГРАТИ ►

Створіть Робот 2

5
5 з 10 - 41606 голосів
Зіграли
315126
разів

Створення робота з багатьох частин Wacky потім зробити знімок і покласти його в фотогал ...

Оборона Робот ГРАТИ ►

Оборона Робот

5
5 з 10 - 7080 голосів
Зіграли
89638
разів

Ви гігантського робота, а ви повинні стріляти все, що атакують вас. Є багато оновлень ...

Робот територій ГРАТИ ►

Робот територій

5
5 з 10 - 4300 голосів
Зіграли
57046
разів

Стрільба гра в майбутньому робот з хаосу все навколо вас. Destroy і жонглювати всім, що руха ...