Онлайн Ігри

Пригода відкинутим

Гра Рольові

Пригода відкинутим

Пригода відкинутим Рейтинг: 6/10

Гра Пригода відкинутим

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Живіть повним пригод, коли ви прокидаєтеся на незаселеному острові і повинен вижити за допомогою таємничих мутантних тварин, які живуть у ньому. У цій безкоштовної онлайн грі вам показують потерпілий на острові і повинен вижити. Ви повинні перемістити через рівні, за допомогою вашого вихованця, перемігши монстрів і вирішення проблем, які допоможуть вам прогресувати на пригоди будинку. Повний рольова пригодницька в якій ви повинні думати і діяти, щоб вирішити проблеми, з якими гра пропонує вам. Проведіть рівня до рівня, поки не знайдете дорогу додому.

разів грав

Ця гра була зіграна 10131 раз онлайн. рейтинг 2598 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 6.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Рейтинг на основі 100 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 10131 разів
Пригода відкинутим

Ми пропонуємо нове пригода, в якому ви хлопець, який прокидається в один прекрасний день на таємничому острові. Це рольова гра, рольова гра. Острів в морі, в якому ви опиняєтеся. Є тропічні рослини, річки і озера. На острові дивних мутантних тварин, деякі допоможе вам і ваших вихованців у грі живуть. Деякі з них погано і небезпечно. Ви повинні вирішувати найскладніші завдання, щоб прокручувати різні рівні цієї проблеми. Повний рольова гра, в якій ви повинні купувати, продавати, будувати, захищати і т.д.. Насолоджуйтесь і дізнатися з цим повний історії, що ви будете витрачати дуже цікаві моменти, поки ви не бити останнього рівня.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Пригода відкинутим для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Рольові спалах, яка називається Пригода відкинутим. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Пригода відкинутим і це пов'язано з Рольові. Наша нова гра Пригода відкинутим є однією з кращих Рольові ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Рольові, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Пригода відкинутим
НАЗАД

Рольові найпопулярніші ігри

супер приховану ГРАТИ ►

супер приховану

5
5 з 10 - 3494 голосів
Зіграли
33775
разів

Пригодницькі ігри, тому що мріє можна весело і дуже дивним досвідом. Введіть мрія су&# ...