Онлайн Ігри

Розмальовка Зображення Аватара

Гра Розмальовки

Розмальовка Зображення Аватара

Розмальовка Зображення Аватара Рейтинг: 4/10

Гра Розмальовка Зображення Аватара

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні колір це фото, де можна побачити головних героїв з фільму Аватар, Джейк і Нейтірі. У цій грі, ви повинні колір цієї картини, де можна побачити головних героїв у Аватара (фільм Джеймса Кемерона). Для цього натисніть на колір, за допомогою миші і намалювати картину елемент з цим кольором, клацнувши по цьому пункту. Ви можете бути творчими з використанням квітів, але ви знаєте, що більша частина тіла прибульців в цьому фільмі є синій. Люди досягають важко планеті, населеної расою, що хоче залишитися в своєму середовищі, в результаті чого бої між людьми і прибульцями.

разів грав

Ця гра була зіграна 25018 раз онлайн. рейтинг 794 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1454 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 25018 разів
Розмальовка Зображення Аватара

Аватар Джеймса Кемерона з питань екології, охорони навколишнього середовища та дотримання прав людини. Це фільм про повагу до інших культур і як люди вірять їм краще, ніж інші. У цій грі вам доведеться малювати особи з головних героїв фільму з цієї колірній палітрі. Виберіть колір і натисніть на кожну ділянку тіла так, що вона сповнена кольору. Це проста і цікава гра, яка дозволяє Вам розвивати свій творчий потенціал. Ви повинні слідувати моделі, Ви можете намалювати все, що ви хочете колір ви хочете. Головні герої цього великого фільму мають синю шкіру.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Розмальовка Зображення Аватара для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Розмальовки спалах, яка називається Розмальовка Зображення Аватара. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Розмальовка Зображення Аватара і це пов'язано з Розмальовки. Наша нова гра Розмальовка Зображення Аватара є однією з кращих Розмальовки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Розмальовки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Розмальовка Зображення Аватара
НАЗАД

Розмальовки найпопулярніші ігри

Draculaura розмальовки ГРАТИ ►

Draculaura розмальовки

6
6 з 10 - 390 голосів
Зіграли
28230
разів

Безкоштовні онлайн ігри, де ви можете пофарбувати онлайн Draculaura, мила дівчина вампір з Monster High. ...