Онлайн Ігри

Scooby Doo стрибає

Гра Скубі-Ду

Scooby Doo стрибає

Scooby Doo стрибає Рейтинг: 4/10

Гра Scooby Doo стрибає

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі, ви повинні отримати Scooby Doo Перейти як можна вище, на своєму скейтборді. Scooby Doo є мультиплікаційний персонаж із телесеріалу. Кататися і робити трюки в повітрі, використовуйте клавіші зі стрілками. Гра для любителів скейтбордингу. Ви повинні контролювати рух Scooby Doo взяти найпотужнішу можливо. Ви повинні вивести її в ковзанах йти дуже швидко. З кнопками Вгору і Вниз ви можете дати більше імпульсу на спуску і підйомі змусити її робити трюки. Мета гри полягає в тому, щоб отримати якомога вище.

разів грав

Ця гра була зіграна 25708 раз онлайн. рейтинг 744 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 4.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Рейтинг на основі 1040 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 25708 разів
Scooby Doo стрибає

Грайте з мультиплікаційного персонажа кататися і робити трюки в повітрі з скейтборді. Ви повинні дати силу рух за собакою, щоб отримати якомога вище. Висота дає очок, і ви повинні отримати побити свій власний рекорд. Спортивна гра весело Scooby Doo. Для любителів скейтбордингу дуже захоплююча гра. Ви можете грати в будь-який з будь-якого віку. Вам просто потрібно клавіші зі стрілками для управління головним героєм, щоб грати. Змусити його рухатися з боку в бік, щоб зловити момент і сили йти дуже високими.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Scooby Doo стрибає для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Скубі-Ду спалах, яка називається Scooby Doo стрибає. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Scooby Doo стрибає і це пов'язано з Скубі-Ду. Наша нова гра Scooby Doo стрибає є однією з кращих Скубі-Ду ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Скубі-Ду, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Scooby Doo стрибає
НАЗАД

Скубі-Ду найпопулярніші ігри

Створити Сцена Scooby Doo ГРАТИ ►

Створити Сцена Scooby Doo

6
6 з 10 - 3054 голосів
Зіграли
38976
разів

У цій грі, вам доведеться створювати свої власні сцени із серії \"Scooby Doo\". Щоб створити сцен ...

Scooby Doo: Гра пар ГРАТИ ►

Scooby Doo: Гра пар

5
5 з 10 - 1756 голосів
Зіграли
31990
разів

Будьте готові грати в цю цікава і серйозна гра пам\'яті Scooby Doo з киданням Scooby Doo. Ви виграєте біл ...