Онлайн Ігри

Повітряні Вторгнення Онлайн

Гра Стрілялки

Повітряні Вторгнення Онлайн

Повітряні Вторгнення Онлайн Рейтинг: 5/10

Гра Повітряні Вторгнення Онлайн

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

У цій грі ваша задача захистити військову базу вашої армії вторгнення повітря. Для відтворення ходу гравець з мишею і натисніть, щоб стріляти. Знищити літаки, які скидають бомби і вбивати десантників, що якщо вони воювати проти вас вниз. Ця база атак військово-повітряних сил противника, і ви повинні захистити його. Ви отримуєте всі види зброї і боєприпасів та отримувати ліки по повітрю. Є ворожі літаки і є друзі кинуть нову зброю або енергії, щоб продовжити гру. Намагайтеся не позичати бази ворожої армії.

разів грав

Ця гра була зіграна 11153 раз онлайн. рейтинг 1744 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 436 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11153 разів
Повітряні Вторгнення Онлайн

Повітряний удар гра, в якій ви повинні знищити літаки, які літають над військовою базою. Перемістити персонажа за допомогою миші та натисніть, щоб стріляти літаків або парашутів. Десантники противника, ви повинні вбити їх усіх. Якщо парашут впаде на землю у вас є, щоб битися з ним. Це дуже кумедна гра, де ви повинні бути дуже швидкої зйомки і ухиляючись від бомб і стрільби ворожих винищувачів. Знищити військових літаків є найбільш складним, але і дає вам більше очок. Будьте обережні, щоб боєприпаси закінчена, і ви повинні перезавантажити зброю, якою ви запускаєте з літака ви повинні відновитися.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою Повітряні Вторгнення Онлайн для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається Повітряні Вторгнення Онлайн. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою Повітряні Вторгнення Онлайн і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра Повітряні Вторгнення Онлайн є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

Повітряні Вторгнення Онлайн
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112570
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61579
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43686
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...