Онлайн Ігри

зайчик оборонних сил

Гра Стрілялки

зайчик оборонних сил

зайчик оборонних сил Рейтинг: 5/10

Гра зайчик оборонних сил

Чи подобається вам це? Просто натисніть на неї!
Повідомлення!
Голосувати!
Pin It!
Delicious
опис:

Прибульці хочуть псувати Великодня і вбивають всі пасхальні кролики. В якості члена особового складу сил оборони кроликів, кролики повинні нести з міста в місто, щоб доставити великодні яйця. У грі спеціальним поїздом в сили оборони кроликів. Ваше завдання, щоб захистити їх від іноземців, стріляти іноземців, які з'являються в небі. Кожен так часто з'являється додаткову зброю для нападу і краще вбити більше іноземців. Мета і стріляти з точністю, щоб закінчити всі іноземці і захищати тварин.

разів грав

Ця гра була зіграна 11977 раз онлайн. рейтинг 1677 з Кращі ігри.

Рейтинг

Ми хотіли б знати, що гравці думають про кожній грі. Ця гра має рейтинг інших гравців 5.

Оцінити це Гра

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Рейтинг на основі 428 думок користувачів

ГРАТИ
Зіграли 11977 разів
зайчик оборонних сил

Прибульці намагаються зіпсувати великодні вбиваючи великодніх кроликів. Як член сила кролика оборони, ви повинні допомогти транспортувати кроликів з міста в місто, забезпечуючи великодні яйця, на спеціальному поїзді сил оборони кролика, в той час захищаючи їх від неприємних іноземцях. Просто стріляти іноземців і збирати бонуси. Якщо ви занадто багато стріляють гармати буде перегріватися. Захисти свій кролики від прибульців! Ігри стріляти іноземців. Іноземці напад поїзд, що йде в білих кроликів. Ви обороні тварин, і ви повинні стріляти ворогів, які з'являються в небі. Приберете курсор по небу. Розрахувати траєкторію польоту кулі, щоб вразити іноземців, коли вони досягають цієї точки. Стріляти і вбиває всіх поганих хлопців. Захистіть поїзда кроликів і доставляти до місця призначення безпечно. Гра стрільби, де ви повинні піти через екрани і рівнів. Іноді вам додаткову зброю, яке буде служити, щоб зробити подвійні і потрійні постріли.

Що це за гра про? Це безкоштовна гра під назвою зайчик оборонних сил для вашого браузера, без необхідності завантажувати або встановлювати що-небудь, цілком надійні. На цьому сайті ви зможете грати безкоштовно в цю гру Стрілялки спалах, яка називається зайчик оборонних сил. І пам'ятайте, що це безкоштовна гра під назвою зайчик оборонних сил і це пов'язано з Стрілялки. Наша нова гра зайчик оборонних сил є однією з кращих Стрілялки ігор ви можете знайти і ви можете поділитися ним з друзями і контактами в соціальних мережах. Це онлайн-ігри і відео гри під назвою Стрілялки, що ми запрошуємо вас грати, насолоджуватися і дізнатися про нього, а також поділитися в коментарях і зі своїми друзями в соціальних мережах.

зайчик оборонних сил
НАЗАД

Стрілялки найпопулярніші ігри

Мета зйомки ГРАТИ ►

Мета зйомки

6
6 з 10 - 11152 голосів
Зіграли
112598
разів

Цільовий показник стрілок є гарною стрільби гру можна практиці вашої мети. стріляm ...

Наймані бандит 2 ГРАТИ ►

Наймані бандит 2

6
6 з 10 - 7800 голосів
Зіграли
61621
разів

Ви найманий вбивця. Перехід від невеликого часу хіт людина для корпоративних Наймk ...

Механіка Війни ГРАТИ ►

Механіка Війни

7
7 з 10 - 2562 голосів
Зіграли
43729
разів

Це рік 2199, а також найбільший у світі розважальний спорт 'механіка Війни ". Ви є новим мех ...